Podporządkowanie wróżbie
#23

Fajny temat ... zabiore głos bo cos o tym wiem z kazdej strony jako wrózka i jako osoba wczesniej korzystająca
Cytat:1. Nadużywanie wróżb jest niebezpieczne i często wprowadza wiecej zawirowania w zyciu niz pomaga.
Trudno zdefiniowac słowo "naduzywanie" ..naduzywanie rozumiem jako zbyt czeste pytanie czy korzystanie z porad. No ale medal ma dwie strony i w późniejszych wpisach wyjaśnie jak ja to rozumiem. Ma to związek ze sprawdzalnością wróżby i mozliwościa oceny wrózki co jest bardzo trudne dopóki wrózba nie bedzie zweryfikowana.
Cytat:2. Najwieksza sprawdzalnosc maja osoby, ktore pierwszy raz sobie wroza lub korzystaja rzadko i to z jednej wrozki.
Nie zgodze sie , bo jesli nie mamy opinii na temat wróżki mozemy po prostu zle trafic i wróżba pierwszej wróżki nie sprawdzi sie a znajdziemy kompetentną wróżke za 5 razem a nie za 1x. Pierwsza może twierdzic , ze sie zna i ma doświdczenie no ale aby sie o tym przekonac trzeba skorzystac , "umiem i wiem" to pojecie wzgledne.
Jesli korzytsamy z jednej wrózki , to owszem nalezy poczekac na wynik ale jesli cos mocno przedłuza sie w czasie i niecierpliwi nas oczekiwanie miesiacami lub latami (tak latami!) korzystamy ponownie. Musimy tez miec na uwadze zwykła, najzwyklejsza rzecz , że ocena wrózki i jej umiejetności to srawa subiektywna. Mam przyjaciólke , która srawdziła juz prawie wszytskie wrózki z PL i uwierzcie czytałam te wróżby, zadna nie wstrzeliła sie w temat a wiecej dziewczyna dowiedziała sie bedac na forum niz korzytsjac z wóżb. Dochodziło do tego,ze gdy otrzymywała wróżbe dzwonila do mnie i mi ją na głos czytała bo nie rozumiała odpowiedzi.
I teraz bardzo wazne .... nie korzystałaby z kolejnej wróżki gdyby ta wróżba , którą otrzymała sprawdziła sie, to jest podstawa poszukiwań "dobrej wózki".
Pisze to jako oosba wróżąca i jako wiedząca czego Klienci oczekuą , jakiej odpowiedzi a co otrzymują jako wróżbe ...niestety to nie wygląda tak jak wrózki reklamuja. W reklamie swoich umiejętności podaja , ze potrafia odpowiedziec na kazde pytanie a pozniej Klient otrzymuje odpowiedz ale w tej odpowiedzi brakuje tego o co pytał, wraca z pytaniem "jak brzmi odpowiedz na jego/jej pytanie" i tu wrózka odpowiada, ze przeciez ma odp i nie nalezy ponownie robic rozkładów.
Czytałam tego typu wrózby i sa różne opisy od numerologii po inne cuda na kiju ale brakuje odpowiedzi na pytanie Klientki. Wiec Klient wraca ...i mnie to wcale nie dziwi. Ma do tego prawo. niezapominajmy, ze wrózenie to niestety bardzo ostatnio modny czy prosty spoosb na zarobek...nie do końcauczicwy bo biora sie za to osoby bez doswiadczenia a musimy pamietac , ze do wrózki przychodza ludzie z problemami , do wróżek nie chodzą ludzie szczesliwi wiec nie ma sie co dziwic ze trafia Klent z depresja bo cos przezył co mocno nim zachwiao i szuka takiej pomocy, "Klient załamany z problemem" - taki klient to podstawa kazdej wrózki i stanowi on ok 80% .
Cytat:3. U osób tak zwanych "zaliczających wiele wróżek " karty już nie są tak precyzyjne i nie jest to wina osoby wróżącej .
Nie do końca , wrózki sa na różnym poziomie wiedzy i rózne maja doswidczenie , Klient gdyby otrzymał wrózbe , która go zadowala (nie mam tutaj na mysli ładnej odpowiedzi o jego szczesciu i dobrobycie tylko odpowiedz na pytanie i rade) nie szuka kolejnej wrózki tylko ma rozwiazanie swojego problemu i tego sie trzyma. Przykład ... z naszego forum ...bierzemy udział w zagadce (warsztaty) zazwyczaj jedna wróżka wstrzeli się w temat ale bierze udział kilka osób ... nie mozna nie zauwazac tego, ze po prostu źle zostały zinterpretowane karty ... gdyby to było pytanie Klienta korzytsalby z kilku wróżek a odpowiedz prawidłowa mialaby od jednej osoby. To to samo bo kazdy odpowiada na jedno pytanie a ile odpowiedzi sami wiemy. Czyja to wina ,osoby zadakacej pytanie czyli Klienta? Trzeba sie walnąc w pierś i przyznac, ze nie umiałam odpowiediec ( i ja tez jestem jedna z tych osób) Pytanie było jedno a ile róznych odpowiedzi sami wiemy ...to samo otrzymuje Klient , od kazdej wrózki inna odpowiedz i tylko czas weryfikuje kto miał racej , jak ma klient to sprawdzic przed ?
Cytat:4. Czasowosc w kartach to czynnik najmniej sprawdzalny.
Tak zgdzam sie w 100% Tarot nie zna pojecia czasu ... wrózba realizuje sie wydarzeniami. Ale musimy pamietac o pewnych zasadach... przykład mam koleznake co ma 45 lat ...wrozki jej mowiły ze bedzie miała córke ... czekała na to latami , kazda jej mowiła ze jeszcze nie teraz ale biologia biologią i nie da sie oszukac zegara bilologicznego ... jeszcze tego roku wóżka (kolejna) mowila o córce a ona wie ze to malo prawodopodobne bo ma tyle lat .
Cytat:5. Kolejny czynnik fora ezoteryczne ,sama idea jest dobra, problem jednak w tym że ludzie kiedy coś jest za darmo nadużywają tego ,i szkodzi to obu stronom.Fora są dobre tylko osoby korzystające powinny zachować w tym umiar i traktować to na równi z płatnymi czyli wróżyć sobie co jakiś czas.
Fora służa nauce i poszerzaniu wiedzy , to bardziej miejscgdzie spotykaja sie ludzie zajmujacy ezoteryka , jesli dopuszcza sie mozliwość darmowych wrózb trzeba sie z tym liczyc , ze będa chętni. Na tej tez odstawie mozna ocenic wrózke bo jak inaczej? No i kolejna sprawa ...jak wrózka ma zdobywac doswidczenie? Na forach zaczynałam i gdyby nie fora nie umiałabym nic. Fora to skarbnica wiedzy. Fora nie zobowiazuja do robienia wróżb ale jednak jakims poziomem wiedzy powinno sie na nich wykazać. Poniżej napisze wiecej.
Cytat:6. Kolejna rzecz czy lepiej wróżyć u osoby znanej czy kogoś z forum?
Nie da sie tego zmierzyc , osoby znane sa po prostu reklamowane przez media, przez nawet portale , z ktorymi maja podpisane umowy o prace (ezotv, inne porale) .
Druga kwestia , jak wiesz Beatko bo podesłałam Tobie link... znam znaną wróżke obie zaczynałysmy na forum , znam jej mozliwosci i wiedze ...wiem co potrafi bo przemaglowała mnie a ja ją na wszelkie mozliwe spsoby wrózebnie ..dzisiaj ona jest w TV jako wróżka , jest zapraszana do programów w charakterze gościa...jest znana ale tego chciała i ja to rozumiem. W jej przypadku wiedza idzie w parze ze sławą. Na przykładzie wrózbity Macieja ... nie wiem nie korzytsłam ale i opinie są różne.
Cytat:Jak trafi sie na forum na osobę zdolną z darem może być lepsza od tej z wieloletnim stażem ,tutaj nie ma reguły. Zamiast bazować czy to sławna znana wróżka ,lepiej zasięgnąć opinii innych np. koleżanek znajomych itp. aczkolwiek trzeba pamiętać o tym że jeśli moje wróżby sprawdziły się koleżance to nowa osoba nie ma gwarancji ze jej tez się sprawdzą
Tak, nie ma reguły na to i wracamy do pytania nr 1 ... nadużywania ... bierze sie z niesprawdzalnosci badz złej interpretacji a zła iterpretacja bierze sie z braku doswiadczenia i wiedzy ot błędne koło sie zamyka. Wróżka zdobywa wiedze i doswidczenie wróżac i popełniajac błędy.
Ja osobiście nie mam do zadnej klientki pretensji, ze wraca i pyta. Nie wraca i nie pyta ten kto otrzymał wróżbe i w pełni sie ona zweryfikowała=sprawdziła.
Jesli wraca to jako zadowlony Klient majacy zaufanie i chcący skorzytsac ponownie bo ma kolejne pytania - za tym idzie tez jego dobra wystwiona o wróżce opinia.
Napisałam dużo ale to nie takie proste i musimy pamietac, ze to ze wróżka mowi sama o sobie, ze jest dobra i potrafi to przede wszystkim jej subiektywna ocena a klient ma prawo ocenic i wrócic z weryfikacja ...tym bardziej gdy płaci za wróżbe - to sugnał dla Klienta , ze wrózka zajmuje sie tym zawodowo i powinna wiedziec wiecej niz wrózka na forum. Pytanie juz z "innej beczki" czy faktycznie ta wróżka ma wiedze i jak ją zweryfikwac? Co innego na forum tutaj otrzymuje wrózbe w ramach pomocy i tu sie zgodze, ze jesli pragnie pełnej wrózby, klarownej i szczegółowej to powinien taki Klient isc osobiscie do wróżki , która jemu poświęci wiecej czasu i odpowie na pytania jakie wynikna podczas seansu. . Na forach zwyczajnie nie ma na to czasu i Klient otrzymuje ogólna i okrojona wróżbe pokazująca jednak zarys wydarzen i mozliwości wózki. Nie dziwmy sie nikt nie bedzie w ramach pasji poświecał komus kilku dni by dac pełna odpowiedz..dlaczego ?...dlatego, ze sam musi pracowac, ma dom, męża/zone, dzieci i poswiecajac komus za darmo swój czas krzywdzi swoich bliskich i samego siebie bo w tym czasie mogłby zwyczanie pracowac i zapewnic rodzinie jakis byt. nie mozna z tego powodu naduzywac dobroci na forach czy naduzywac czasu wrózek ..co innego gdy za to płacimy , tutaj wrózka wykonuje swoja prace co ma z pewnoscia wpisne w swoj harmnogram rodzinny i ma cos wzamian za pswiecony czas .
I pamietajamy , jesli wrózka twierdzi "jestem dobra i mam doswidczenie" to jest jednak tylko jej subiektywna pinia , znam mase takich co nie potrafiły odpowiedziec na proste pytanie a prowadza wydawnictwa ezteryczne bo dla nich to biznes.
Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości