Podporządkowanie wróżbie
#27

Ale Beata zrozum ..jesli deklarujesz sie że wróżysz to masz swiadomosc tzw "Klienta w potrzebie i z problemem po przejsciach" i o tym trzeba pamietac.
Takiej pani mozesz zawsze odmówic lub zdecydwac sie postawic jej karty, trudno ocenic czemu ona szuka kolejnej wróżki .... mogła trafic na kogos kto miał małą wiedze więc próbuje u Ciebie.
Moja kolezanka twierdzi, ze jest uzalezniona ... ale ja tak nie twierdze , ta o ktorej pisalam . Ona otrzymuje wróżby, ktore sie nie sprawdzaja, marnej jakosci.
Rok temu bylam z rodzina w Zakopanem a ta mi dzwoniła bo dostała wrozbe na spotkanie z exem , ktore miało sie odbyc nastepnego dnia - i czyta mi co jej wrozka odpisala.
I naprawde choc blizej mi do wrozki niz klientki tam nie było odpowiedzi na to jak spotkanie przebiegnie i nie było jakie decyzje podejma.
Wrózka wkleiła jej karty i opsała każda z nich , na kika sposobów ale nie potrafiła tego zebrac do tzw kupy i ubrac w jedna odpowiedz.
Potok słow bez konkretnej odpowiedzi, mało tego zdania sie wzajemnie wykluczały. Dlatego szukała dalej. I ja ją rozumiem... nie wiedziała czego sie spodziewac zanim wykupiła wrózbe a ocenić to mogła dopiero po . Nie napisała jak to spotkanie przebiegnie i czy wróca do siebie czy nie. A o to pytała bo po to mieli sie spotkac. Dzisaj juz wiem, ze sie rozstali a jest w zwiazku z kims innym ale rok temu pytała co wyniknie ze spotkania i tez była to sprawa pilna bo sptkanie było nastepnego dnia. Wróżka podjęła się wykonania wróżby. Jesli wróżymy nie mozemy miec prestensji do Klienta ,ze potrzebuje szybkiej wrózby bo jest przed spotkaniem , bo cos nagle sie wydarzyło.
Powinna otrzymac wtedy odpowiedz, ze owszem do spotkania dojdzie ale jednak sie rozstaną i pokłócą sie na samym spotkaniu o wizje przyszłosci ich zwiazku.
No ale tego nie otrzymała , nie otrzymała odowiedzi na TAK i nie otrzymła na NIE. Gdyby otrzymała taka wyrazna odpowiedz wiedziałaby a mimo, ze jakis tekst dostała od wrózki nie było w nim tej ważnej informacji i wiedziała tyle co i przed wróżbą .
Tacy Klienci zawsze beda wracac i mnie to nie dziwi i nie nazwe ich uzależnionymi a bez udzielonej odpowiedzi.

Daj Klientce stanowcza, pewna odpowiedz - musisz byc przekonana i pewna tego co piszesz no i to rodzi jednak jakąs odpowiedzilanosc za słowa - gwarantuje , ze nikt nie wróci a jesli juz to z podziękowaniami lub zadowolony z kolejnym problemem bo wie, ze moze polegac na Twojej wiedzy. Musisz byc pewna swojej interpretacji , jesli nie bedziesz pewna i odpowiesz a Klient wyczuje wahanie to na bank wroci z weryfikacja ...no ale to jest wpisane w czesc pracy wrozki, Klient ma prawo do tzw reklamacji czy weryfikacji i trzeba sie z tym liczyc gdy bierzemy sie za wróżenie. To jak z kazda inną praca , w pracy rozlicza nas szef a wróżke rozlicza Klient.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości