Podporządkowanie wróżbie
#33

divinetarot napisał(a):hahhah a więc te 70zł nie poszło na darmo! Oczywiscie, że zdarzaja się oszusci, najlepiej szukac osob sprawdzonych, które maja jakieś opinie...a to tez nie jest gwarancja, że wszystko się sprawdzi. Nikt Ci nie da takiej gwarancji.
To nie była oszustka - wróżka z wieloletnim doświadczeniem. Tylko ze o tym powinno sie tez informaowac a nie tylko zachwlac swoja wiedze i zdolnosci.
Miała jakies dyplomy, kursy pokonczone itp
Jesli zaczynamy rozmawiac o gwarancji to nalezaloby zaczac pytac po co w ogóle wróżyc skoro gwrancji nie ma? Jak powiesz Klientce, ze nie ma gwrancji i to co jej odpowiesz moze sprawdzic sie lub nie 50%/50% to nikt sie nie zdecyduje na wrózby bo bedzie w punkcie wyjscia czyli w sytaucji takiej jak przed wróżba.

Ja powiem o sobie jak ja to widze ... gwarancja jest ale jest warunek , ze ja dobrze zinterpretuje swoje karty i tutaj jest granica błędy...bo karty nigdy sie nie myla interpretator juz tak. Wiec jesli gdzies sie mylimy znaczy, ze nie do konca potrafimy czytac karty lub nie mamy takiego doswiadczenia z daną karta a to nadal znaczy , ze cały czas sie uczymy. Nadzieja taka , ze im wróżka wiecej wie i dłuzej wróży tym jej gwarancje wieksze .... to jest moje osobiste zdanie, byłam i klientką i wróżka dlatego oczekuje jakiegos poziomu wiedzy i tez od siebie samej wymagam dużo.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości