Podporządkowanie wróżbie
#34

Witajcie Kochani.

Moje wróżby dotyczyły głównie spraw sercowych.
Pierwszy raz wybrałam się do wróżki w wakacje zeszłego roku. Niestety to co usłyszałam nie sprawdziło mi się.
Później własnie rozpadł się mój związek. Skorzystałam z pewnego rytuału, o którym już pisałam parę miesięcy temu...

Dużo osób tutaj na forum mi pomogło, okazali mi swoje dobre serce, za co dziękuję, poświęciło mi swój czas na postawienie kart, wszystko wydało się zmierzać w dobrą stronę. Niestety tylko w kartach. Minęło już tyle miesięcy... i nic. Jak karty pokazywały powrót, czy sam rytuał,a nie ma żadnego posunięcia w tą stronę.
Wróżby z forum były wykonane jakoś w listopadzie, sam rytuał miesiąc wcześniej,a od całego zdarzenia, dzięki któremu pojawiłam się tutaj na forum i chciałam zasięgnąć pomocy od tarota mija już pół roku.

Krzyczę POMOCY , bo już nie wiem jak to wszystko rozumieć, a nadzieja dalej jest.
Co gorsza, był moment kiedy już niemal przestał myśleć o całej sprawie, a obecnie wszystko wraca, ta tęsknota i w ogóle.

Kochani, co sądzicie ? Czy karty mogły kłamać? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję ! Uśmiech Buźki

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości