Podporządkowanie wróżbie
#43

A ja myślę, że niektórzy nie powinni chodzić do "wróżek" , wręcz mieli zakaz zbliżania się, zamiast tego to do psychologa powinni pójść, bo są emocjonalnie rozbici, stają się pożywką dla złej energii. Nie chcę tu nikogo urazić, jedynie wypowiedzieć moją własną opinię. Ania84 sama sobie jesteś winna, jesteś bardzo podatna na sugestie innych osób, nie zważając na konsekwencje podejmujesz decyzje sugerując się tym co ci mówi otoczenie, a już nie wspomnę o wróżbie. Zostawiając swojego, chłopaka bo tak ci powiedziała jakaś tam kobiecina z kart, z całą pewnością go tak naprawdę nie kochałaś i sądzę że to on ma rację, że nie chce być z tak chwiejną emocjonalnie kobietą. Uważam że żadna wróżba nie jest wstanie kazać porzucić ukochanego, nie ważne jakim by on nie był draniem. Zerwanie związku jest naprawdę ciężkie, nawet toksycznego związku i pozostają jeszcze uczucia.... Twoje póżniejsze zachowanie, po kolejnej wróżbie, samo mówi za siebie, nie ważne były Twoje uczucia do tego mężczyzny, tylko chęć go odzyskania bo tak karty powiedziały ??!!! Wmówiłaś sobie że go kochasz po przez swoje postępowanie, a tak naprawdę nie potrafisz pogodzić się z porażką i całą winę musisz na kogoś, coś zwalić, bo nie chcesz brać odpowiedzialności za swoje zachowanie, jak będzie ci następna kobiecina stawiać karty i powie ci, że widzi ciebie w zakonie zamkniętym to się jej posłuchasz?? dasz się zamknąć ??? Trochę więcej rozsądku proszę przy następnej okazji wróżenia, a najlepiej trzymać się z daleka od tarota. Podzielam opinię innych, a mianowicie, nikt za ciebie życia nie przeżyje, więc nikt nie ma prawa wsadzać do niego swoich paru groszy i kazać ci coś robić (oczywiście pomijam tu specjalistów w swojej dziedzinie np. lekarz, adwokat itp. w zależności od okoliczności sytuacji)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości