Podporządkowanie wróżbie
#91

Wako :

Tu Mikesz, bardzo znany wróżbita z forum  ... - Uśmiech

Poprzez wróżbę :
1. Na pewno - nie uruchomiłeś jakieś  - "żadnej niebezpiecznej machiny , która może doprowadzić Cię do jakiegoś smutnego finału...  " - Uśmiech
2. Wróżba jest jakby neutralna i nie ma wpływu na Twoje obecne samopoczucie, bo "co ma być i tak będzie... " - Uśmiech
3. Twój niepokój ( lęk ) może wynikać tylko i wyłącznie z Twojej   osobniczej, wyjątkowej ( pozytywnej ) wrażliwości i  zbytniego " przejmowania się" ... ( ja też to kiedyś miałem ) - Bezradny
4. Dobrze zrobiłeś, że zapytałeś o wróżbę. Nie wiem, czy owy wróżbita odpowiedział właściwie czy nie, ale na pewno w Tobie uruchomił pewien proces , który na pewno posunie Twoją dojrzałość , ciekawość, doświadczenie, wiedzę i życiową lekcję naprzód ( pomimo  pewnego duchowego cierpienia ), bo tylko w ten sposób możesz posunąć się do przodu w swym człowieczym duchowym rozwoju i poznania świata ,poznania  innych i samego siebie.
Bo taki jest cel i sens naszego życia na ziemi ( filozofia reinkarnacji ).
Nic w życiu nie dzieje się przypadkowo.
W życiu - nie ma przypadków.
Wszystko zawsze ma jakiś tam swój cel i sens, pomimo, że często tego na początku nie rozumiemy.
Ale kiedyś przyjdzie na to czas, że zrozumiemy ...

Wszystko jest ( będzie ) dobrze, gratuluję  Ci odwagi , nic się nie stało i zapraszam na forum ...- Tak
Głowa do góry i do przodu ! - Ok

Mikesz  - l. 56
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości