Warsztat 13 - Tajemnicze smsy [rozwiązane]
#23

Le Stelle napisał(a):Uśmiech no to i ja, i moja wizja
Skąd numer tej osoby: Król Monet, 5 Kielichów, Księżyc +Mag
Ta osoba – ogólnie: Mag, 6 Kielichów; Zawodowo: 3 Monet, Cesarzowa, 4 Mieczy; Cechy charakterystyczne: 6 Monet, 3 Kielichów, Giermek Mieczy
Dlaczego kontakt się urwał: 5 Kielichów, Królowa Mieczy, 9 Kielichów

Myślę, że nie zdobyłaś go od nikogo Ci bliskiego, znajomego. Być może pomyliłaś się wprowadzając numer, i w ten sposób zaczęliście ze sobą pisać, może miałaś go z jakiegoś spisu, do którego miałaś wgląd, np. ktoś Ci coś zlecił innego, i przy okazji spisałaś sobie ten numer... Raczej weszłaś w jego posiadanie z innego powodu niż typowa towarzyska wymiana.

Pokazał się Mag, więc myślę, że był to młody mężczyzna, mógł być niewiele starszy od Ciebie, do 6 lat. Lub też starsza osoba o młodym wyglądzie, energiczna, przedsiębiorcza. Osoba wygadana, komunikatywna, społecznie lubiana lub nawet podziwiana. Możliwe, że miał „talent pisania smsów”. Co do pracy – może pracował w rozrywce, może jakaś lokalna kapela? Może był odpowiedzialny za organizowanie imprez różnego typu... W swojej pracy mógł być zależny od jakiejś kobiety. Być może był czyimś przedstawicielem. Mógł to być ktoś, kto ma „dużo spraw na głowie”.

Tu mi przychodzi ma mysl ze opisalas menagera, wiec istotrtnie mial wielki wplyw na jej zycie i calkowicie je kontrolowal. Ciekawie Ci sie pokazalo, tak jakby jej telefon byl skonfigurowany z jego i on calkowicie wiedzial co do niej pisalam. Brawo bo wyczulas rozrywke, kapele! Bingo po prostu


Myślę, że urwanie kontaktu było związane być może z wyjazdem tej osoby lub z realną odległością, jaka was dzieliła. Być może w podobnym czasie poznałaś kogoś interesującego, i pisanie z osobą, o którą pytasz, przestało być dla Ciebie ważne.

W jednej z koncepcji miałam myśl, że może to ktoś znany, popularny Oczko ale pewnie jak zwykle fantazja mnie ponosi.
Nie ponosi nie ponosi! Istotnie to ktos znany bardzo!

Ciekawa jestem prawdy Uśmiech Pozdrowienia!

Wielkie brawa i dziekuje!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości