Zawody przedstawiane poprzez karty dworskie...
#2

Król pucharów

[ATTACHMENT NOT FOUND]
===============

Daje nam tendencje do tego , że będziemy dobrym psychologiem , również parapsychologiem , bo odczuwa uczucia innych ludzi w sobie wręcz więc jest to taki rodzaj więzi bardzo spójny ( kogoś boli głowa to jego też).

Królowa Pucharów

[ATTACHMENT NOT FOUND]
===================

Kielichy w ogóle odpowiadają za uczuciowość, za umiejętność wczucia się w drugiego człowieka , dostrzeżenia jego plusów, minusów i spojrzenia na jego drogę w sposób bardzo łagodny ,.
Jeżeli przy pytaniu o pracę wypadnie nam królowa Kielichów bardzo często oznacza to , ze albo jesteśmy albo będziemy lekarzem a najczęściej lekarzem położnikiem lub akuszerką.
Również wrażliwość możemy zauważyć w zawodach reżysera. Jest tutaj i wrażliwość na światło i na dźwięk , na całość obrazu , który musi emanować od tej osoby ale również zawód malarza , poety lub takiej osoby , która jest świetnym aktorem natomiast gra całym sobą, gra uczuciami a nie tylko uczy się roli na pamięć. Jest w tym jakieś uczucie , jakaś pasja, zadowolenie.
Królowa Kielichów bardzo często oprócz tego przedstawia zawody hotelarza ale jej uczuciowość powoduje to , że uwielbi pracę z dziećmi. I tu może być przedszkolanka , opiekunka w żłobku
Może to być tez osoba , która pracuje i ze zwierzętami i z dziećmi ( terapie dla dzieci chorych , które trzeba otoczyć dodatkową opieką.
Jeżeli o opiece mowa to również królowa Pucharów może być pracownikiem domu opieki już dla osób starszych . Jest to wtedy osoba o dodatkowej wrażliwości , pomaga a na pewno nie szkodzi.
Królowa Pucharów może być wychowawczynią w sierocińcu , dlatego , że królowa Pucharów generalnie ma bardzo duże i bardzo otwarte serce na wszystkich ludzi , szczególnie na te pokrzywdzone istoty , które gdzieś tam po drodze się w życiu napotyka .
Może tez być pracownikiem socjalnym ale wtedy nie jest to pracownik , który trzyma się ściśle wyznaczonych paragrafów tylko taki pracownik , który też działa z sercem i współpraca z tymi osobami , które napotyka na swej drodze
Takich spraw , które wymagają mniej zaangażowania uczuciowego może to być producent żywności lub sprzedawca artykułów spożywczych . I jeśli obok królowej Pucharów staną karty handlu możemy przypuszczać, że będzie to jakaś własna działalność.

Rycerz kielichów

[ATTACHMENT NOT FOUND]
=====================

Rycerz Kielichów jest taka osoba, która potrafi bardzo dużo rozmyślać, potrafi przyglądać się rzeczom bardzo drobiazgowo i dlatego on ma tez takie drobiazgowe zawody . Tutaj np. może być filozofem , który rozkłada na czynniki pierwsze ile aniołów mieści się na łebku od szpilki dlatego , że go takie rzeczy interesują.
Może być również lekarzem i wtedy jest bardzo sympatyczny , ma mnóstwo pacjentów , dlatego , że przychodzą do niego ludzie , nie tylko po poradę zdrowotną ale również po to, żeby wyżalić się, zwierzyć, bo on potrafi wczuć się w ta druga osobę, która do niego przychodzi.
Jako osoba drobiazgowa może być również astrologiem . W astrologii potrzeba takiego troszeczkę zmysłu ezoterycznego ale również jest to taka dziedzina , że praktycznie prawie ścisła, bo jednak te wszystkie konstelacje itp. Ale on potrafi bardzo ładnie poukładać wszystko w jedna całość.
Oprócz tego jeśli chodzi o ezoteryczne zawody Rycerz Kielichów może zajmować się czytaniem z ręki dlatego , że np. ja patrzę na rękę , mam białą kratkę . jednak te karty do mnie przemawiają a z reki zupełnie nie potrafię znaleźć linii a rycerz kielichów potrafi. „krzyżyk na wzgórzu Wenus, „ tam gdzieś linia zagłębia się z drugą’, „ jakieś wydarzenia będą” – idzie mu to dobrze.

Ta drobiazgowość oprócz ezoteryki może się również przenieść na zawody detektywa i kryminologa , czyli są to służby mundurowe, natomiast bardziej w działalności umysłowej.
Może być również szpiegiem co na dzisiejsze czasy wydaje się nieco śmieszne ale myślę, że taka instytucja gdzieś tam funkcjonuje lub oficer wywiadu czyli gdzieś blisko szpiega.
Oprócz te go może być z różnych dziedzin badaczem ( jego drobiazgowość i przywiązanie się szczegółom)
Bardzo dobrze sprawdza się w zawodach chemicznych .
Puchary wiadomo wiążą się z woda. Podstawowy pierwiastek , którego i alchemicy i chemicy do różnych rzeczy używają
No i oczywiście może być alchemikiem.

Paz Kielichów

[ATTACHMENT NOT FOUND]
===================

Jest to również osoba wrażliwa.
Może zostać w przyszłości albo już jest kompozytorem, muzykiem przy czym nie jest to muzyka bardzo mocna , nie jakiś zespół metalowy tylko takie jakieś łagodne Przytulanki poduchowe.
Może również być rybakiem Zawód może mniej popularny ale rybak na morzu może być.
Jako, że kielichy związane są z wodą może wykonywać zawód hydraulika ( takiego mistrza w swoim fachu- woda daje polot do tych spraw związanych z rurami) , czyli osoba giętka , która potrafi zarobić pieniądze a swoja pracę wykonuje dobrze.
Może być duszpasterzem lub kaznodzieja natomiast jest to na pograniczu guru , na pograniczu biednych kościołów, dlatego, że jednak kielichy dają takie zapatrzenie w siebie , że „ja jestem ważny , ja rządzę, ja jestem świetny i zostawię taki narcyzm , egocentryzm i stąd kościoły nowopowstałe w tym ruchu – niu-ejcz”
Paz kielichów może być restauratorem ale nie posiadaczem restauracji, tylko raczej kimś kto zarządza czyjąś restauracją i robi to fachowo z tego względu , że potrafi wczuć się klimat danej restauracji wczuć się potrzeby klienta.
Jako osoba potrafiąca wczuć się w cudze emocje może być opiekunem z tym, że nigdy nie jest to taki opiekun zawodowy. Raczej jest to taka opiekunka, nasza znajoma dla naszego dziecka. Ktoś polecony.. ktoś godny zaufania ale niekoniecznie zajmujący się tym zawodowo.
Natomiast zawód salowa jest już związany z umową i prawnymi przywilejami.
Jako beztroski dzieciak Paz Pucharów może być producentem zabawek , z tego względu , że on bardzo ładnie wczuwa się w potrzeby tego najmłodszego pokolenia i tak naprawdę sam doskonale bawi się tym co robi.
Również może być pracownikiem wesołego miasteczka.

(opr. wg J. Wiśniewskiej)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości