Pomysłowy Dobromir - przydatne rady !
#1

" POTRZEBA JEST MATKĄ WYNALAZKU ". Proponuję zamieszczać tu pomysły praktyczne i przydatne w codziennym życiu.

1. Malowanie odrostów na dość długich włosach - proste i rewelacyjne ...związać włosy w kucyk na czubku głowy i nakładać farbę z plastikowej buteleczki z długim dozownikiem pomiędzy włosami do czubka głowy. Proste i bardzo szybkie. Zajęło mi to 7 minut. Sama wymyśliłam... Hura  Hura

2. Najlepszy posób na uniknięcie "klapniętych" włosów, zwłaszcza po nocy, gdy nie mamy czasu na ponowne umycie i wysuszenie... założyć dość lużno kolorową "nicianą" gumkę na górną część włosów(czyli związać w mały kucyk na czubku głowy) , tak żeby można spać bez problemu, nie ściskając zbyt mocno. Rano zdjąć gumkę i włosy będą się świetnie trzymać 'do góry' i nie będą klapnięte. Wypróbowane ! Naprawdę działa ! Ten sposóp zdradziła mi pewna moja klientka.  Muza

3.
Cytat:Le StelleTak a propo zamoczenia telefonu - kiedyś słyszałam, że najskuteczniejszą metodą suszenia telefonu jest włożyć go do suchego ryżu - ryż wyciąga wilgoć i najlepiej osuszy wewnątrz - podobno, wg naukowców  Oczko
   Wypróbujemy Le Stelle.  Ok
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości