Zajazd pod Różą
#87

Dla tych co nie wiedzą jaki jest przepis na miłość  : Lol

PRZEPIS NA MIŁOŚĆ

1.Szklanka zrozumienia
2.Łyzeczka chemii
3.Odrobina magii
4.2/3 szklanki namietnosci
5.1/2 kostki optymizmu
6.3 łyzki szczerości
7.2 szklanki zaufania
8.Mnóstwo cierpliwosci
9.Ogrom czułości np.codzienne buziaki i tulaki (To przyjemność ,a nie obowiązek)!!! Lol
10.Szczypta zazdrości

 
Gdy to juz wszystko będziemy mieli ,wtedy mieszamy dokładnie wszystkie  składniki, po czym wkładamy je  głęboko w sercu i czekamy  na znaki takie jak:

a) szybkie bicie serca na widok drugiej osoby
b) ogromna tęsknota kiedy jej nie widzimy
c)głęboki i szybki oddech(czasami bezdech)!
c) wilgotne ,drżące ręce
d) nutka zdenerwowania
e) narastajace napięcie
g)obłęd w oczach
f)czasmi tzw,"małpi rozum" (Uwaga !!!Nie u każdego,niektórzy beda wiedziec o co chodzi) Lol  Język
g)no i jedna z wazniejszych rzeczy ,powinno sie czuć skrzydełka i tupanie motylków,(każdy ma takie swoje miejsce ,gdzie to czuje_)!!!   Lol  



Wszystko dokładnie wymieszać i podać .Należy jednak pamietac ,by w miare upływu czasu dodawać inne składniki np.wierność,optymizm,poczucie humoru ,odrobina szczęścia itd ,No i proszę nie zapominajcie o wierszach i piosenkach miłosnych ,by wyrazić swoje uczucia i ciągle podsycać namiętność ,by nie wkradła sie nuda i kochanie  beznamiętnie z dziwnym smutkiem w duszy.   Uśmiech   Smutny
Życze powodzenia!!! Sobie oczywiście też
 Lol  Rotfl
rudalila napisał(a):Ty tak naprawde myslisz...Zib...? naprawde tak czujesz...? Czy tylko tak piszesz ?

No !!!Ja tez jestem ciekawa, czy on tak czuje ,czy tylko piszę .!!!! Ale z drugiej strony .Liluś !!!Przeciez Zibko to  Mag.!!! On musi chyba tak czuć ? Język  Lol !!! A może cos namieszałam z tym Magiem ?   Lol
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości