Warsztat 15 - Moja przyjaciółka
#23

Lady of dreams napisał(a):
tarocista_jedrek napisał(a):podkowa - królowa denarów,2 buław, As mieczy, księżyc,5 mieczy, król buław, władczyni.
1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Jasne włosy, albo ciemny blond,nie krótkie, ale nie długie. Lekko kręcone. Chyba woli chodzić w sukienkach, albo w spudnicy.
2. W jakim jest wieku? - Tu mam problem więcej niż 38 lat, (choć dociągnąłem do królowej 7 kielichów-a królowa i siódemka, to młoda panna...Ma 37 lat wiec bardzo blisko!
3. Spod jakiego jest znaku?- Byk, panna, koziorożec. ( ale możliwe,że jest jednym z żywiołow powietrz, stawiam jednak na to pierwsze )
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? Rozwódka pokazuje mi się,tez ktoś zły,meżczyzna. Uwolniła się od klopotów.
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?-Doradca jakiś? Podpisywanie umów itp. Pracuje gdzieś gdzie pojawiają się ciągle nowe twarze. Mozliwe,że podróżuje.( może też być kierowniczką, lub miec własna firmę ) Ludzie ją szanują z racji wykonywanej pracy, jednak, nie pracuje zgodnie z wykształceniem, co jej doskwiera. Widze, tez jakiś nieuczciwych ludzi wokół niej !
Ma dzieci, chyba dziewczynkę, a raczej dziewczynki.

Ktos próbuje jej utrudniać życie...
Zdrowie-reumatyzm i problemy dermatologiczne. Troszke brak jej energii. Możliwe,że puchną jej stopy Załamka Niech troszke zadba o siebie. Jeśli jest czyjąś kochanką, a obietnice sa bez pokrycia, niech ćwoka zostawi, bo ją to męczy.

Bardzo duzo trafien! Gratuluje!

Ja tylko jedną poprawkę wniosę. Zamiast "spudnica", powinno być "spódnica" Boi się
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości