Tarot a miłość - Mag
#7

Według A. A. Chrzanowskiej:

I Mag - pozycja prosta - doskonałe porozumienie między partnerami, długie, interesujące rozmowy; wzajemne, otwarte komunikowanie swoich potrzeb i oczekiwań; podobny poziom intelektualny oraz poglądy i zapatrywania na życie; zgodne dążenie do wspólnych celów; harmonia w związku; partner-rówieśnik.

Jako odpowiedź na pytanie:
1. Czy on/ona mnie kocha?
Zdecydowanie tak i jest to dojrzała i otwarcie okazywana miłość, która ma szanse przekształcić się w trwały, w którym partnerzy będą wzajemnie się wspierać i zgodnie żyć.

2. Czy on/ona jest mi wierna?
Bez wątpienia tak. W dodatku wierność ta wypływa nie z jakiegokolwiek przymusu, a z potrzeb emocjonalnych i zasad moralnych partnera.

3. Czy spotkam w ciągu roku nową miłość?
Na pewno w życiu osoby pytającej pojawi się w ciągu najbliższego roku nowy obiekt uczuć. Jednaj, aby coś konkretnego z tego wyszło, obie osoby muszą być wolne.

I Mag - pozycja odwrócona - trudności i nieporozumienia na tle komunikacji w związku, nieumiejętność prowadzenia szczerej i otwartej rozmowy; brak zrozumienia; partnerzy, którzy raczej ze sobą rywalizują niż współpracują; płytki, powierzchowny związek; kłamstwa i wzajemne oszukiwanie się.

Jako odpowiedź na pytane:
1. Czy on/ona mnie kocha?
Trudno tu mówić o prawdziwej miłości. Karta ta raczej wskazuje na chwilową fascynację i dużo gadania, a nie na prawdziwe uczucie.

2. Czy on/ona jest mi wierna?
Wierność jest tu wątpliwa. Aczkolwiek karta ta nie musi oznaczać zdrady fizycznej, lecz myśli (a może nawet plany) o nowym związku.

3. Czy spotkam w ciągu roku nową miłość?
Jedynie w takim wypadku, gdy pytający dołoży wszelkich możliwych starań w tym kierunku, to znaczy będzie zawierać nowe znajomości i poszerzać krąg znajomych.
Z książki "Tarot a miłość" A.A. Chrzanowskiej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości