Tarot a miłość - Kapłanka
#4

Według A. A. Chrzanowskiej:

II Najwyższa Kapłanka - pozycja prosta - rodzina traktowana jako najwyższa wartość; pozytywne wzorce wyniesione z domu rodzinnego; matka lub teściowa korzystnie wpływająca na związek, partnerzy darzący siebie zaufaniem; miła, domowa atmosfera; wzajemna, zdrowa troska o swoje potrzeby; dla mężczyzny - starsza partnerka.

Jako odpowiedź na pytanie:

1. Czy on/ona mnie kocha?
Tak, oczywiście i jest to szczera, trwała i głęboka miłość, choć być może mało romantyczna. 

2. Czy on/ona jest mi wierna?
Nie ma nawet cienia wątpliwości, co do wierności i lojalności osoby, o którą pytasz.

3. Czy spotkam w ciągu roku nową miłość?
Owszem, jest to jak najbardziej możliwe, ale znów pod warunkiem, że obie osoby są wolne i nie będą budowały swego szczęścia na czyichś łzach.

II Najwyższa Kapłanka - pozycja odwrócona - zbyt silne wpływy matki jednego z partnerów lub innej starszej kobiety z rodziny wpływają destrukcyjnie na związek; brak zaufania, dawanie posłuchu plotkom i oszczerstwom przyczyną nieporozumień między partnerami; w przypadku mężczyzn - zbyt duże uzależnienie od matki i nieustanne poszukiwanie jej obrazu w partnerce uniemożliwiają zbudowanie dojrzałego związku.

Jako odpowiedź na pytanie:

1. Czy on/ona mnie kocha?
Trudno to nazwać miłością, raczej zależnością, wygodą, zaspokajaniem jakichś swoich potrzeb. Uczucie egoistyczne i pozbawione troski o drugą osobę.

2. Czy on/ona jest mi wierna?
Nie, ale ta osoba nigdy nie nazwie tego, co robi zdradą. Określi to jako: rozrywkę, zabawę, zaspokojenie potrzeb seksualnych itp., a w dodatku winą za to obarczy partnera, np. "gdybyś była atrakcyjniejsza, to nie musiałbym oglądać się za innymi".

3. Czy spotkam w ciągu roku nową miłość?
Nie, a nawet jeśli coś takiego się zdarzy, to w żadnym wypadku nie należy się angażować, a znajomość  najlepiej przerwać w zarodku, gdyż przyniesie ona tylko ból i cierpienie. Ten rok należy przeczekać, gdyż prawdziwa miłość przyjdzie później.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości