Ziołowe świece Indian Hopi
#16

A wiecie że Indianie Hopi złożyli formalny protest do firmy, która pierwsza zaczęła wypuszczać te swiece?
Bo twierdzą, że nigdy w ich kulturze ni tradycji leczniczej takich zabiegów nie tylko nie stosowano ale i nie znano Myśli
Mam coś "w temacie"...
Cytat:The Authenticity of the Hopi Candle

Thank you for your letter dated March 2, 2004, in follow-up to your September 19, 2003, requesting clarification of the Hopi Cultural Preservation Office's response.
The Hopi Cultural Preservation Office is not aware of Hopi people ever practicing "Ear Candeling." Biosun and Revital Ltd. are misrepresenting the name "Hopi" with their products. This therapy should not be called "Hopi Ear Candeling." The history of Ear Candeling should not refer to being used by the Hopi Tribe. Use of this false information with reference to Hopi should be stopped.
We appreciate your efforts to stop this false representation the United Kingdom, and we will inquire as to whether Martin Gashweseoma gave permission for the use of his image for the promotion of ear candles. Thank you for your interest in resolving this situation.
If you have any questions or need additional information, please contact Lee Wayne Lomayestewa at the Hopi Cultural Preservation Office. Thank you again for your consideration.
Respectfully,
Leigh J. Kuwanwisiwma, Director
Hopi Cultural Preservation Office

Ludzie różne cuda wypisują o tej metodzie...
Doszli nawet do...Atlantydy i Lemurii....
Ale kursy się sprzedają i słono liczone zabiegi Ok
I to się liczy... Rotfl
A szkoda...
Bo przy fałszywej i przesadzonej reklamie produktu (który nie przynosi takich skutków) ginie fakt, że bywają one użyteczne...
Fajnie rozgrzewają i potrafią wspomóc (przy zabiegu wykonywanym z uważnością) leczenie przeziębień i NIEKTÓRE problemy uszne...
Wszystkie świece są wykonane na bazie bawełny, niektóre zawierają olejki.
Wszystkie mają "blaszkę zwaną emitorem ciepła.
Lepsze są te bezzapachowe bo po co komu sztuczne olejki?
A o takie z naturalnymi trudno, choć niemal wszyscy swoje jako takowe reklamują...
Cena wcale nie świadczy o jakości..
To MOJE OSOBISTE doświadczenia.
Kupuję 50 sztuk za 30 zł u tego samego..Sprzedającego na Allegro.
Są identyczne i tak też działają jak dawne, kupowane 30 lat temu w sklepiku z artykułami paramedycznymi we Wrocławiu na Lelewela Uśmiech
Regularnie stosowane (np raz w miesiącu) pomagają mojej Młodej na jej problemy z uszami.
I mają cichą akceptację pani laryngolog, która mnie zna i wie co i jak robię Uśmiech
Choć zmniejszają ilość wizyt u niej Rotfl
Z pewnością rozgrzewając ucho muszą mieć PEWIEN wpływ na punkty akupunkturowe w uchu..
Ale nie taki jak reklamowany...
Gdyby tak było... Myśli
Medycyna Chińska używałaby ich od stuleci... Hura
A tak nie jest Ok
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości