Cała prawda o aniołach...
#83

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, założyłam ten wątek ponieważ nie znalazłam podobnego na forum Uśmiech
Szukałam dokładnie, ale jeśli coś przeoczyłam to najmocniej przepraszam.

Celem tego wątku jest poznanie waszego zdania na temat Aniołów.
Dziś przeglądałam sobie przy porannej kawie to forum (swoją drogą, uwielbiam je <3 ) i natknęłam się właśnie na posty o Aniołach.
Bardzo mnie ro zaintrygowało ponieważ nigdy nie interesowałam się Aniołami, nawet o nich nie myślałam za wiele.
Nigdy nie rozmyślałam czy naprawdę istnieją czy też nie.

Wróżę z tarota, wierzę w siły wyższe, także w duchy, dusze, wróżby, jasnowidzenie itp... Ale nigdy nie zastanawiałam się nad Aniołami.

Jeśli chodzi o tarota, wróżby itp. no to możemy zweryfikować ich sprawdzalność, jasnowidzenie też z czasem można zweryfikować, duchy czasami się mogą objawić lub dać o sobie znać i to dosyć wyraźnie, a jak Wy, drodzy czytelnicy uważacie, czy można zweryfikować istnienie Aniołów?
Oczywistym jest, że nie wszystko w życiu można udowodnić naukowo, w życiu nic nie jest czarne albo białe. A ja sama nie zamierzam nikogo obrażać czy też osądzać. Nie jestem również zwolenniczką negowania czyś teorii. Sama w życiu doświadczyłam kilku dziwnych i niewytłumaczalnych zjawisk.

Jedyne o co proszę to o przedstawienie Waszych punktów widzenia, poznaniu Waszego zdania Uśmiech

Czy one naprawdę istnieją? Skąd wiadomo czy pomagają, czuwają i mają nas w opiece? Dlaczego giną młodzi ludzie lub krzywdzone są niewinne niemowlęta, dzieci skoro Anioły mogłyby je chronić.
Chciałabym to wszystko wiedzieć, lub też 'liznąć' prawdy Uśmiech

Swoją drogą tak troszkę zboczę z tematu mówiąc o tym, że najbardziej nie mogę znieść cierpienia małych, niewinnych i bezbronnych dzieci..
Dorosły może się obronić, postawić, odejść.. Ale historie głodzenia niemowląt, czy wyrzucania z okna noworodków lub też ich śmiertelne pobicia... po prostu gdy o tym słyszę to moje serce rozpada się na miliony kawałków.. Sama mam roczne dziecko.. ehh..

z góry dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam !!!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości