Magia i zaklęcia świec
#32

Witam
Kieruje swoje pytanie w tym wątku bo dotyczy pewnego rytuału i może ktoś mądry a jest tu wiele takich osób podpowie mi w jakiej fazie księżyca najlepiej wykonać taki rytuał niewiem tego zbytnio rytuał znalazlam w necie i nic więcej nie było napisane bo chodzi w nim o przywołanie ukochanego i jednocześnie odsunięcie niepożądanych osób od niego a tak wygląda ten rytuał:

Rytuał na usunięcie osoby trzeciej.
Ten rytuał przeznaczony jest dla osób, które utraciły partnera lub partnerkę ze względu na działanie osoby trzeciej.
Prace magiczne opierają się na białej magii i nie wyrządzają nikomu krzywdy, dlatego są dla Ciebie Drogi Czytelniku całkowicie bezpieczne.

Niezbędne materiały:
1 czarna świeca
1 czerwona świeca
1 świeca pomocnicza w dowolnym kolorze
1 biała kartka papieru
1 mazak w kolorze czarnym
1 mazak w kolorze czerwonym
kadzidełko lub lampka zapachowa, najlepiej zapach szałwi lub mięty
taca do spalania kartki

Wykonanie:
Na początku tak, jak przy każdym rytuale wykonujesz magiczny krąg. Siadasz w jego wnętrzu. Teraz wznosisz ramiona ku górze i mówisz:

"Siły nieba dodajcie mi mocy"

Zapalasz czarną świecę od świecy pomocniczej. Na kartce papieru piszesz:

"Jestem w związku z x i jesteśmy bardzo szczęśliwi. W miejsce x wstawiasz imię i nazwisko Twojej ukochanej osoby. Żadna inna osoba nie ma wpływu na nasze szczęście. Nasza miłość jest bezgraniczna". Rysujesz serce, a w jego środku Twoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko Twojej ukochanej osoby. Teraz patrzysz na świecę i mówisz:

"Tak, jak gaśnie ogień tej świecy niech zniknie wpływ innych osób, które w tej chwili blokują naszą miłość". Jeśli znasz imię i nazwisko osoby trzeciej, która blokuje Wasz związek mówisz:

"Niech osoba y (imię i nazwisko) odejdzie z naszego życia i tak, jak ja zapalam tą świecę niech ta osoba zapłonie miłością do kogoś innego".

Teraz zapalasz czerwoną świecę i piszesz na kartce czarnym mazakiem:

"Osoba y (imię i nazwisko osoby trzeciej) jest szczęśliwa, gdyż znalazła miłość swojego życia i opuściła x (imię i nazwisko Twojej ukochanej osoby). Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by x wrócił (a) do mnie".

Jeśli nie znasz imienia i nazwiska osoby trzeciej, to wypowiedz to zaklęcie ogólnie, np.:

"Osoba, która blokuje moje szczęście z x odeszła do innej osoby z którą jest szczęśliwa".

Znów wznosisz ramiona ku niebu i mówisz:

"Moją Wolą jest by być razem z x. Moją Wolą jest by osoby, które blokują nasze szczęście odeszły do innych ludzi. Moją Wolą jest by nic nie stało na przeszkodzie mojego szczęścia. Niech tak się stanie".

Teraz zapisaną kartkę wkładasz w płomień czarnej świecy i spalasz ją na tacy. Ostudzony popiół zbierasz np. do słoiczka i rozsypujesz przez okno lub kiedy będziesz na spacerze. Kiedy rozsypujesz popiół myślisz lub mówisz szeptem:

"Niech moja Wola idzie w świat i zwróci mi moją ukochaną osobę".

lub
"Niech moja Wola idzie w świat i zwróci mi miłość x (imię i nazwisko partnera)".

Po spaleniu kartki uwalniasz magiczny krąg i gasisz świece.

Z góry dziękuje jak ktoś poradzi coś sensownego Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czarna swieca - przez andromeda - 30-05-2018, 22:48
RE: Czarna swieca - przez Joana - 31-05-2018, 09:24



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości