Tarot a miłość - Diabeł
#4

Połączenie kart Kochankowie VI i Diabeł XV.

-toksyczny (Diabel) związek (Kochankowie), gdzie jestesmy zmanipulowani, czujemy, że druga osoba ma na nas duży wpływ, mamy wrazenie ze jestesmy zakuci w łańcuchy. Zwiazek ktory jest jak nalóg i nie pozwala nam zyc swobodnie w tym zwiazku.
Przedstawie pare sytuacji u pewnych osob. Dla pewnej kobiety wyszla ta para kart, jej zwiazek byl dla niej bardzio toksyczny, partner ja gnebil, manipulowal, ona z powodu tego, ze go bardzo kochala, nie byla w stanie sie wydostac z tego zwiazku, czula sie od niego kompletnie uzalezniona. Jej partner wykorzystywal fakt, ze ona go bardzo kocha i robil z nia co chcial, poza tym byl wobec niej zimny, niedostepny, traktowal ja jak powietrze, ona wykazywala wobec niego zazdrosc, poniewaz nie czula sie w tym zwiazku bezpiecznie.
W innym zwiazku, takze kobiety, jej zwiazek rowniez byl toksyczny, otoz partner jej byl osoba przesadnie zazdrosna, kontrolowal jej zycie, naduzywal alkoholu.
-albo po prostu namiętność, pożadanie (Diabel) w zwiazku (kochankowie). Partnerzy, którzy mają udane życie seksualne, są pod tym kątem dobrani. Bo diabel oznacza takze po prostu "seks".
-bądż para która rozpoczyna (Kochankowie) razem życie seksualne (Diabel) tak było u mojej koleżanki, która poznała mężczyznę, itd. I to połączenie wcale nie było u nich negatywne, bo jak pisałam to zależy od różnych czynników.
-także może zapowiadać zdradę (diabel) w związku ( kochankowie), szczególnie jak w rozkladzie partnerkim, jaki stawiamy, pod sygnifikatorem np: mężczyzny pokazuj esie jakas karta związana z inna kobieta np: (Krolowa palek + as kielichow), ktora sugeruje, że ma on kochanke, itd.
-albo wybor decyzji (kochankowie) ktora nie bedzie dla nas korzystna (diabel).
-albo związek (kochankowie) nastawiony tylko na seks (diabel).

Reasumujac zwiazki uczuciowe w jakich pojawia sie diabel sa bardzo trudne i niestety takie zwiazki nie daja gwarancji stabilizacji oraz przyszlosci.

Karta diabla reprezentuje pokusy, uczucie zniewolenia przez kogos badz przez jakas sytuacje, w sensie emocjnalnym badz fizycznym. Tutaj nie mamy wiekszego wyboru, nasza wola zostaje ograniczona. Pozdrawiam, Barbara.[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości