Rozkład Wróżbity Macieja (6 kart)
#20

Myślę, że powiedziała tak bo ten rozkład jest bardzo podobny, poza tym mam wrażenie, że jeśli ten rozkład funkcjonował wcześniej, to ten właściwy rozkład Wróżbity Macieja został przezeń opracowany właśnie na podstawie tego, poprzez niewielkie modyfikację. Inne nazewnictwo pytań, które są bardzo bliskie do siebie, różnice są subtelne.
Na tym przykładzie, który zaproponowałaś wyglądałoby to podobnie:
Kiedy wejdzie w związek:
1. Aktualna sytuacja - Umiarkowanie - (ja to miejsce odczytuje, jako tło sytuacje, Ty bardziej jako pragnienia klientki) - Umiar mówi, że relacja jest bardziej przyjacielska niż związkowa
2. Przyczyna problemu - 5 pucharów - kobieta jest po rozstaniu, dosyć bolesnym, cierpi z tego powodu, rozmyśla, płacze...
3. Co przeszkadza - Kapłanka - kobieta jest zbyt defensywna, zamknięta, skryta w sobie, ostrożna
4. itd


Wróżbita Maciej ze względu na swoją osobowość, jest różnie postrzegany przez wróżki, wielu nie darzy go sympatią - głównie przez zawiść, bo odniósł on niebywały sukces medialny, a przy tym jego "pyszność" jest momentami bardzo wymowna, co u jednych powoduje oburzenie (jak tak można?) a u drugich uśmiech (ale pyszałek!) .
Natomiast Agiatis w swoim filmiku zwróciła uwagę na bardzo ważny aspekt, mianowicie rozumienie rozkładu - czyli to o czym teraz rozmawiamy, bo na tym przykładzie powyżej widzimy, że sę meidzy nami delikatne różnice w rozumieniu znaczeń. np pozycja 1, pozycja 4 Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości