Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;)
#31

Witam , ciekawe historie. U mnie na poczatku byla fascynacja tarotem poprzez programy izo potem probowalysmy cos z kolezanka , ktora byla posiadaczka kart i ksiazki opisujagej poszczegolne ich znaczenia. Ale to wszystko bylo takie bez ladu i skladu. Nastepnie stalam sie stala czytelniczka gazety "Wrożka" gdzie sa przedstawione listy czytelnikow z odpowiedziami tarocistow i tlumaczeniem poszczegolnych rozkladow. I tak to sie ciagnelo, ta fascynacja..... Moja mama -malarka hobbistka- zawsze mi zabraniala kupowac takich gazet, ale poniawaz jeden z artykulow ( historia jedego obrazu) ja bardzo interesowal, wiec zawsze przyjmowala przeczytana juz przeze mnie gazetke. Nawet czasem sie o nie upominala. Rotfl I tak zesym sie napedzaly nawzajem. Tak trwalo to kilka lat. Rok temu w lutym umarla moja kochana mama. Bardzo to przezylam i dlugo nie moglam sie pozbierac. Podczas porzadkowania mieszkania znalazlam .... karty tarota. Bylam w szoku . Mama je kupila najprawdopodobniej ze wzgledu na "obrazki" . Ale uznalam to jako znak- czas na tarota.
Pojechalam na kurs , otrzymalam odpowiedzi na swoje nurtujace pytania , poznalam cudownych ludzi i wyszlam z depresji. Jestem znowu szczesliwa Uśmiech pozdrawiam Was wszystkich i dziekuje, ze jestescie Buźki

Bea  Muza
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez aisha - 14-08-2013, 01:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Artur - 18-04-2017, 12:24
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Le Stelle - 18-04-2017, 16:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez tarot55557 - 02-01-2018, 14:29
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Intense - 24-04-2019, 14:55
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Szoko - 12-03-2024, 08:50
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Leszczyna - 27-03-2024, 14:37
Początki z Tarotem - przez Wiedźma88 - 28-11-2017, 14:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości