Czy ktoś z Was potrafi rzucać uroki miłosne?
#1

Moim zapytaniem jest czy któraś/któryś z przebywających tu wróżek/wróżbitów potrafi rzucać takie uroki miłosne inaczej zwane spętaniem? Proszę nie umoralniajcie mnie, że to złe itd. Ja o tym wszystkim doskonale wiem. Ale niekiedy to zostaje naszą ostatnią deską ratunku. Wielu jest ludzi szukających sprawdzonych osób, które się na tym znają, które to potrafią, a które nie wyrwą od Was ostatniego grosza w kieszeni. Zaraz zacznie się, ze chce kogoś zniewolić i zabrać mu jego własny rozum. Tak nie jest, a na pewno nie do końca.

Pisałam by mnie nie umoralniać, zapytałam czy są takie osoby na tym forum. Jednak strachy na lachy, ja zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę. Nie bagatelizuje jej. Nie umniejszam jej. Każdy zrobi wszystko, by być chociaż przez 5 minut naprawdę szczęśliwym z tą drugą ukochaną osobą. Nawet jeżeli miałby przez to sprzedać duszę diabłu. Wystarczy poczytać kafeterię czy inne portale gdzie można pisać bez rejestracji. Ludzie tego szukają, ja pytam tutaj... Ale jak widać poza radami nie ma tutaj nic konkretnego...

A poza Tobą droga Krystyno nie ma nikogo kto mógłby coś napisać? Czy tylko Ty jako mod możesz innych stąd wyrzucać? Zadałam konkretne pytanie, a odsyłanie mnie na inne fora to wyrzucanie mnie z tego. Wybacz w takim bądź razie, że się zarejestrowałam............
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości