Związki Tarota z numerologią, astrologią... archetypy i symbole
#21

Wszystkim jest tutaj to polecane Rotfl czytanie wg. własnych skojarzeń i intuicji .... Ja nie chcę tutaj dociekać w jaki sposób coś powstało, ale wydaje mi się, że ta rozmowa o archetypach wynikła z mojego zastanowienia się, cytuję siebie: "Ciekawe jest to co piszesz, archetyp jest tylko zarezerwowany dla AW?", więc może skupmy się na tym, czy rzeczywiście archetyp może być tylko zarezerwowany do AW ... Myślę, że jest to ważne zagadnienie, ponieważ czy bez tego archetypu w AM, też jesteśmy wstanie zrozumieć, jaką energię ma w sobie zawarta każda karta, jeśli tak, to dlaczego dosłownie wszędzie w opisie danej karty AM, często odwołuje się, do archetypu zawartego w danej karcie. Czy można w inny sposób tego dokonać? Sama Numerologia nam zostaje? ... która przez innych może nie być brana pod uwagę, jako że zniekształca lub ogranicza, jako zupełnie odrębny system, tylko przypisany do kart Tarota. Tutaj już padło takie stwierdzenie ... Ok, jak nie Numerologia, to może kolory, symbole ... ale to też można nazwać systemem, a więc Tarot składa się przede wszystkim z przypisanych mu systemów. Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości