Związki Tarota z numerologią, astrologią... archetypy i symbole
#39

A ja właśnie nadal będę to robić, moim zdaniem to żaden osobisty atak, a jedynie przypomnienie o czym już wcześniej sama pisałam lub ktoś sam pisał - po co ponownie pisać to samo?. Mogę sobie pomyśleć, że ktoś nie czyta mnie ze zrozumieniem lub podchodzi do mnie z ignorancją, aby się właśnie upewnić iż tak nie jest w co zawsze wierzę, mogę coś zacytować, nie zmyślać sobie czegoś, nie dopisując czegoś. Skoro jest dla wszystkich możliwość cytowania, to dlaczego tylko ja mam się ograniczać? Moderator powinien być bezstronny z tego co ja wiem, a i chyba jak widać nikogo nie uraziłam... pouczać też nie wypada kogoś, kto stara się grzecznie wypowiadać, ja bynajmniej się staram. To są tylko twoje odczucia, a jak sam zauważyłeś, sama już nie staram się wchodzić w niepotrzebną "pyskówę", jestem dorosłą osobą, pytanie tylko dlaczego próbujesz mnie ograniczać?, przecież nie zmuszam już nikogo do prowadzenia rozmowy ze mną, a jeśli ktoś coś napisze, to chyba dobrze, że możemy porozmawiać bez ograniczeń. Oczywiście z pełnym szacunkiem do twojej osoby Luks Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości