Związki Tarota z numerologią, astrologią... archetypy i symbole
#40

Luks napisał(a):
barbara40 napisał(a):Myśląc dalej, ja wnioskuję, że jedynie Numerologia z Astrologią tutaj się liczy w AM, a cała reszta jest jej podporządkowana lub ma zadanie oddać pełny przekaz danej karty, już inną sprawą jest to, jak my sami potrafimy doczytać daną energię.... tylko że to znów potwierdza to, co mówiłam wcześniej.
Szczerze mówiąc od jakiegoś czasu staram się właśnie tak patrzyć na AM - od strony astrologii i od strony numerologicznej. Wychodzi bardzo złożony obraz. Myślę, że astrologia i numerologia to jeszcze nie wszystko. Patrząc choćby na 10 kielichów - numerologicznie 10/1 - ma swoje znaczenie (przeniesienie związku na wyższy poziom), astrologicznie trudne położenie Marsa w Rybach i żadne z nich nie tłumaczy "rodzinności" tej karty (możnaby tu powiedzieć, że numerologia lekko zahacza - ale bądźmy szczerzy to jeszcze za mało by wysnuć ten wniosek). Tak więc myślę, że idziesz w dobrym kierunku, ale kłóciłbym się ze słowem "jedynie".

Ja już się wypowiedziałam na temat 10 Kielichów, skoro tak bardzo cię to ciekawi, dlaczego nie odniesiesz się do tego ??

Dobrze, może i nie jedynie, ale jedną z głównych ról to one właśnie odgrywają, a bynajmniej od samego początku tak było Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości