Związki Tarota z numerologią, astrologią... archetypy i symbole
#42

No i znów się powtarza ta sama sytuacja ... dlaczego jawnie nie powiesz kto i jakie tobie daje sygnały ... ?!?!
Dyskusja jałowa? to twoja ocena, nikt więcej w ten sposób się nie wyraził ... Ja jak coś mnie nie interesuje, nie wypowiadam się, zauważ, że rozmowa mogła się równie dobrze zakończyć kiedy skończyłyśmy rozmawiać z LeStelle ... Tak już było, mam zacytować? nie to proszę sobie wrócić do początku tej rozmowy. Ja również staram się o dobrą atmosferę na forum, a więc może nie tu jest miejsce, aby o tym publicznie pisać ... ??
Ograniczając mnie, nie pozwalasz mi prowadzić tego tematu z takim założeniem jakim ja sama miałam, jestem tutaj na forum obecna, a więc również pilnuję tego, aby mój temat i to od samego początku przez ciebie zaakceptowany, mógł przebiegać w tym moim zamierzonym temacie, abym mogła uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, wspólnie wraz z innymi uczestnikami tego forum, a jest ich tutaj mnóstwo, a więc i szanse na to iż ktoś się jeszcze wypowie są duże, nie dziś to może na miesiąc, któż to wie. Uprzejmie proszę, abyśmy nie zaśmiecali tego tematu nie potrzebną wymianą zdań tutaj, a przenieśli się w inne miejsce ... jeśli oczywiście nadal widzisz taką konieczność, bo ja nie, wystarczy mi pozwolić na prowadzenie w dalszym ciągu tego tematu, z zachowaniem dla wszystkich pełnego szacunku. Dodatkowo, upominając mnie w ten sposób, nie wykazujesz wobec mojej osoby szacunku, a wywyższasz się, tak mogę to odebrać prawda, ponieważ są również inne możliwości zwrócenia mi uwagi. Ja też dbam o swój wizerunek, jak i szanuje czyiś.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości