Etyka w tarocie

Kasha napisał(a):nie wkręcam Cię moja droga ... jak wyżej stwierdziłam przeczytałam jakies zdanie, którego później nie mogłam juz znaleźć tyle - ja tu też nie znam nikogo z realu

Kashu a czy ja podałam jakiegos nicka personalnie? Bo od razu zasugerowałas mi "czy ja mysle o tej osobie o ktorej ty myslisz'"
Pisałam ogólnie . Ja nie wiem o kim Ty myslisz ,nie mam bladego pojecia Myśli
Nie znam nikogo z tego forum prytwatnie ani relanie.
Moze dodam , zeby nie bylo wiecej domysłow ... szukalam kiedys znaczenia kart i trafilam na bloga , w któym był min link do tego forum - tak tutaj trafiłam.
Były tez linki do roznych innych blogow i for, kto tu bywal i kiedy to juz chyba Ty lepiej wiesz, znasz historie forum, nie jestem tu od poczatku.
Na roznych blogach wrozki pisza wprost ze znaja sie i stosuja rozne rodzaje magii . I co mam z taka wiedza zrobic?
Korzytałam kiedys z wrozby (wrozka ta ma swoja oferte na allegro) i kazdej osobie proponuje jako dodatek roznego rodzaju magie, ma wprost wypisane , biała czarna jaka sobie zyczysz. Luzik Poszperaj na allegro poczytaj , to tez publiczne miejsce , sa tam linki i do blogow , do for , prywatnych stron wrózek.

Niczego wiecej tez nie mam do powiedzenia na ten temat .... chetnie poczytam co pisza inni teraz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Etyka w tarocie - przez goya - 27-01-2011, 10:04
RE: Etyka w tarocie - przez Barbara - 07-05-2018, 21:00
Etyka w tarocie - przez Mikesz - 19-04-2017, 17:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości