Etyka w tarocie

Janku tak dla rozluznienia i relaksu napisze cos smiesznego a propos duchów Rotfl nie na temat wiec prosze mozna po chwili skasowac

Zdarzyło sie to moje kolezance nota bene wróżce Oczko Przyjechały do niej dwie ciocie i na chwile ich pobytu odstąpiła im swoja sypialnie , jedna z cioć była swieżo po smierci swojego męża. Nastala noc i wszyscy poszli spac. Rano sptykaja sie w kuchni na tzw porannej kawie i sniadaniu , ciocia umeczona , zdenerowana , niewyspana.
Moja kolezanka pyta " ale czemu ciciu czy ciocia zle spała?" ...odp cioci : ' kochana musz ci powiedziec ze moj Ignac tutaj jest całą noc nie dawal mi spac, pilowanie metalu, zgrzyty zebow , nie splam cala noc nawet Janeczke poprosilam abysmy spaly w jednym łózku" (Janeczka druga ciocia potwierdziła , ze Ignac był faktycznie i byl wsciekly na ciocie Henie). Obiecały, ze jak sie tej nocy to powtorzy obudzą ją i sama sie przekona. Nastepna noc, znowu sie zaczyna to samo, ten sam horror ... zawolana kolezanka przez przrażone ciocie , które juz z różancami zaczeły modły odprawiac . Co sie okazalo ...a no po właczeniu swiatła kolezanka pokazla im, ze owe piłowania krat i te hałasy to nie wujek Ignac tylko jej chomik ,który miał klatke w kącie pokoju i uaktywnia sie w nocy. Tak to bywa z duchami w i wiekszosci przypadków.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Etyka w tarocie - przez goya - 27-01-2011, 10:04
RE: Etyka w tarocie - przez Barbara - 07-05-2018, 21:00
Etyka w tarocie - przez Mikesz - 19-04-2017, 17:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości