Etyka w tarocie

KARTY SAME NAM POWIEDZA CO CHCA!
skoro pokazuja smierc a karty pokazuja ja - to po to ze po cos mamy to wiedziec!!!! bo widocznie to jest wazne!
pisalam tu gdzies o karcie kaplanki - to jest karta ktora mowi ze los owial to tajemnica i nie powiedza co nie zdradza bo to czesc losu ..
przez kaplanke karty mowia ze czas ci wszytko wyjasni pokaze...
wiec skoro karty wyrzucaja czyjs zgon to ma to jakis sens!po cos to jest


etyka - co to jes etyka ? chyba lekarzsy tez obowiazuje etyka a w praktyce jak to wyglada?
mysle ze etyka to pojescie elastyczne , bo jednemu religia zabrania jedzenia wieprzowiny a innemu nie ...


dlaczego mamy nie mowic skoro nasze narzedzie pracy nam to pokazuje???
TO ZNACZY ZE NARZEDZIE JEST NIEEETYCZNE?
przeciez karty stawiamy dla klienta a nie dla siebie to dlaczegoi nie mowic?
to jakbys towar niepelnowartosciowy wydala bo twoja etyka zabrania ci sprzedazy np stringow
wiedzialam a nie powiedzialam bo nie ..troche to smieszne ....


jeszcze raz podkresle ze my NIE ZYCZYMY NIKOMU SMIERCI PRZECIEZ TYLKO ODCZYTUJEMY CO KARTY SAM MOWIA
----------------------


porownam to inaczej

JAK DO MNIE PRZYCHODZI GRUBA KOBIETA I CHCE NP DLUUGIE CZERWONE PAZURY TO DLA MNIE JEST TO NIEETYCZNE TAKIE COS ZROBIC BO MOJA PRACA TO MOJE NAZWISKO

wiec jej sugeruje ze moze cos innego by pasowalo a ona mowi nie i koniec chce dlugie czerwienie to co mam zrobic?
z mojej strony to nieetyczne bo ona nosi na sobie moja prace KTORA JEST NIEZGODNA Z MOJA ETYKA bo mi sie to nie podoba i kompletnie do niej nie pasuje!!! ale ona chce i tyle w temacie o robie najlepiej jak umiem i do widzenia!
nie moza narzucac punktu widzenia sowjego innym\
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Etyka w tarocie - przez goya - 27-01-2011, 10:04
RE: Etyka w tarocie - przez Barbara - 07-05-2018, 21:00
Etyka w tarocie - przez Mikesz - 19-04-2017, 17:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości