Zmarłe babcie
#1

Mam do Was Kochani pytanie bo tu w senniku nie odnalazłam tego co mnie nurtuje,otóż śniła mi się babka,która już nie żyje-ojca matka,ze snu pamiętam tylko tyle,że byłyśmy w starym mieszkaniu,tym co umarła,że odwiedziła nas jakaś kobieta,wydaje mi się,że to była moja katechetka z podstawówki i w tym śnie czegoś szukałam i pakowałam jakieś rzeczy a noc później śniła mi się też zmarła babcia-mama mojej mamy,że byłyśmy u niej w domu,wyglądał jak za dawnych czasów przed remontem co zrobił wujek i babcia coś do mnie mówiła ale nie mogę sobie przypomnieć co.Czy orientujecie się o co może chodzić? szukałam w internecie i piszą,że to może zwiastować coś niedobrego,że powinnam przypomnieć sobie co babcia do mnie mówiła bo to ważne ale ja caly dzień próbowałam sobie przypomnieć i nic a bardzo mnie to nurtuje,może macie jakieś pomysły,przeczucia?Dodam,że matki ojca nie trawiłam,zresztą z wzajemnością natomiast z matką mojej matki byłam zżyta.Obydwie babcie też niezbyt się lubiły. Bardzo będę wdzięczna za każdy odzew z Waszej strony Oczko

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości