Cesarzowa i Królowa denarów
#12

Ok, ale jeśli III Cesarzowa jest władczynią i sama rządzi, czyż wówczas nie potrzebuje ona mieć wszystkie aspekty dam dworu, aby swą władzę jak na III Cesarzową przystało mądrze sprawować... ? Przy boku IV Cesarza nie potrzebuje ich wszystkich, ma inną rolę do spełnienia, ona jest TĄ MATKĄ, OPIEKUNKĄ, ma w sobie te cechy płodności, odpowiedzialności i robi to na najwyższym poziomie, tyle tylko, że bez pierwiastka męskiego już nią nie jest... jak matka? a kto jej dzieci da..? jaka opiekunka? czego, jakiej natury .. ? Jeśli jest sama, powinna mieć cechy wszystkich dam dworu, wówczas z pewnością znajdzie dla siebie IV Cesarza, natomiast kiedy już go ma, to wie które aspekty dam dworskich są jej potrzebne aby trwać u boku swego IV Cesarza.. Bez tego ona może już na zawsze pozostać jedną z dam dworskich przytaczając obraz np Królowej Elżbiety, ale nie tej co teraz "panuje" lecz jej poprzedniczki Królowej Elżbiety I ona nigdy nie zdecydowała się na małżeństwo ... Dla mnie ona była w karcie III Cesarzowej z racji jej piastowanego urzędu, ale III Cesarzowa z pełnym aspektem Królowej Mieczy... Tak jak mówiłam wcześniej dla mnie AM są kartami bardziej pomocniczymi ... Królowa Elżbieta II to myślę, że jest w karcie III Cesarzowej lecz z aspektem właśnie Królowej Denarów, a jej małżonek nie jest już IV Cesarzem tylko zwykłym Królem i myślę, że Królem Denarów (nie znam go) widzę to po jego wiernym i stałym, wytrwałym trwaniu przy boku Królowej Elżbiety, nie słyszałam, aby kiedykolwiek próbował swą pozycję zmienić ... To wszystko widoczne jest w naszym codziennym życiu, bez tej całej otoczki arystokracji, zamień to tylko sobie na stanowiska jakie te osoby mają w dzisiejszych realiach ... III Cesarzowa może być politykiem na wysokim stanowisku np. ministra lub dyrektorką szkoły, w zależności od tego w jakim środowisku obraca się osoba pytająca. Królowa Denarów będzie już tylko charakteryzować III Cesarzową, dopiero po niej swoją ważność w hierarchii ma Królowa Denarów i ona nie będzie pokazywać, aż tak wysoko postawionej osoby, jedynie pozycję w śród rodziny, znajomych... To są oczywiście tylko moje odczucia i miło mi jest z tobą Luks o tym porozmawiać Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości