Wątek zamknięty

proszę o interpretacje numerologiczną
#6

Cytat: i jeśli chodzi o zdolności artystyczne to nieraz to słyszałam, ale niestety jakoś nie moge ich w sobie odnalezc... kiedys pisalam wiersze, i to nawet calkiem dobre, ale życie tak mi sie poukladalo ze potem juz nie znalazlam na to weny.
Zdolności artystyczne w różnym wieku mogą się objawić , to nie tylko pisanie wierszy , ale może być szycie , gotowanie, malowanie, upiększanie , fryzjerstwo , kosmetyczne sprawy -poszukaj w sobie , a na pewno takie zdolności posiadasz.
Cytat:Kumczo kochana szukam w sobie tego spokoju, naprawde staram sie nad sobą pracować, myśleć co robie by naprawić błedy z przeszlosci i chc czesciowo odzyskac stracony czas. Jednak to trudne, i caly czas mam w sercu strach ze znowu pójde nie tą drogą i wszystkie moje starania runą jak domek z kart...
]
ano właśnie jeżeli się nie pzbędziesz w sobie lęków i strachu , to ciężko będzie zacząć od nowa i uwierzyć nie tylko w siebie , ale i innym.
To wszystko co masz w sobie trzeba oczyścić.
Jesteś sympatyczną dziewczyną , ale doświadczenie życia wpisałaś sobie w swoja głowę i lęk przed porażką jest u ciebie większy niż chęć przeżycia czegoś nowego.Życie , to nie tylko droga usłna rózami , ale i różne doświadczenia przezycia , wzloty i upadki , które trzeba doświadczyć i pokonać.Nie trzeba się bać , to i nie będziesz przyciągała tego czego nie chcesz.
Cytat: to dobry rok na nauke, jestem w trakcie zdawania na prawo jazdy i cieszy mnie ze to dobry czas.
- tak na naukę i na prawo jazdy dobry rok , a także na kupno samochodu.
Cytat: Mogła byś mi jeszcze tylko powiedziec ktory rok jest dobry i sprzyjajacy uczuciom? bede robiła kreski na scianie i odliczalaUśmiech)
Tu kreski nic nie pomogą, samo nie przyjdzie i nie blokuj się na to, ze już ma być tylko ten na całe zycie.Spotykamy po to partnerów , aby zobaczyć cechy charakteru jakie mają i jakiego tak właściwie byśmy chcieli mieć.Na wszystko przyjdzie czas , jak na razie , to niezbyt jesteś gotowa , bo żyjesz lękiem z przeszłości.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości