Wątek zamknięty

proszę o interpretacje numerologiczną
#7

Kochaniutka właśnie dlatego tak bardzo interesuje sie ezoteryką i sprawami z nia związanymi tzn. np numerologią...Dziewczyny Wy bardziej pomagacie mi niż jakikolwiek psychologUśmiech To jest nie do pojecia jak ktoś znajac tylko Twoją date urodzenia, nie widząc Cie na oczy może tyle o Tobie powiedziec...
Znasz sie na tym co robisz i nie wiem jak Ci dziękować. zajżalas w srodek mnie a Twoje rady są dla mnie cenne i nieraz pewnie bede do nich powracała...
Czyli nadal praca, praca i jeszcze raz pracaUśmiech Kumczo te leki są we mnie ciezko mi nad nimi zapanować a przeszlosc taką jak moja trudno zapomniec... Szukam zapewnienia ze najgorsze juz za mną ale tego pewnie nikt mi nie powie...
doświadczenie życia wpisałaś sobie w swoja głowę i lęk przed porażką jest u ciebie większy niż chęć przeżycia czegoś nowego.-yhm niestety, z jednej strony wiem ze czs to uleczy z drugiej zas nie chce go tracic a nakazac mojej glowie zeby sie nie bala sie nie daUśmiech
Oj gleboko pomyśle nad tym co mi napisalas...
Jeśli chodzi o sprawy sercowe to masz duzo racji ale kolejne rozstanie wiaze sie z kolejnym bolem w serduch dlatego chciala bym juz tak jednego i na stale, ale moze i racja trzeba najpierw zamknac przeszlosc zeby otworzyc sie na przyszlosc...
mam nad czym myslec.
Dziękuje, nie umiem wyrazic slowami jak bardzo jestem Ci wdzieczna. To jest wspaniale ze są na swiecie jeszcze ludzie ktorzy pomagaja innym, nieznajomym ot tak by pomoc. duzo zdrowka i szczesciaBuźki
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości