Włosy
#80

Kochana daj sobie miesiąc i zobaczysz efekty Uśmiech Ja jestem zadowolona. To wszystko też zależy od kondycji włosów w danej chwili ale taki miesiąc powinien już pokazać jakiś efekt Uśmiech

Co do hormonów to miałam rozwalony cały system hormonalny. Nic nie było tak jak powinno ale najgorzej było z testosteronem. Był powiększony kilkukrotnie i aż lekarz się zdziwił. Ja poszłam prywatnie do endokrynologa i stad dostalam skierowanie na krew a potem musiałam iść do szpitala jak się okazało ile ten testosteron wynosi :/ Ja byłam przerażona. Ten lekarz okazał się jeszcze być szefem oddziału endokrynologii w szpitalu do którego trafiłam także był to plus. Miałam tabletki na prolatyne. Brałam ok 2lat i wszystko się wyregulowalo Uśmiech co pół roku chodziłam na sprawdzenie hormonów, jak się miewają i to tak różnie bywalo-raz lepiej raz gorzej ale generalnie byłam zadowolona. Miałam też rezonans głowy robiony bo nie było wiadomo skąd taki problem u mnie. Jak się okazało kiedyś moja babcia miała podobny problem ale on był na tyle delikatny, że nic z tym nie robiła. Ja już musiałam się brać za siebie. Dzisiaj wszystko jest dobrze Uśmiech Ale tabletek antykoncepcyjnych to nie bede mogła nigdy brać. Endokrynolog powiedział mi, żetymi tabletkami mogę sobie jedynie zaszkodzić, bo to jednak też hormony.

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości