Włosy
#42

Sophia, Malwa jest generalnie ciężko dostępna. jako polska stosunkowo dość biedna marka, nie ma pieniędzy na to by wejść do Rossmana.
Znaleźć ją można m.in. w Społem Uśmiech albo LUX
to są sieci wspierające polskie marki, więc na 100% tam je znajdziesz.
Ja jestem zagorzałą wspieraczką polskich dobrych marek, jak właśnie malwa, pollena ewa, biały jeleń, ziaja, marion czy celia.
One wszystkie są naprawdę dobre, czasem sto razy lepsze niż drogeryjne produkty nafaszerowane chemią i zjadające zawartość portflea Buźki

Akurat nigdy nie używałam innego żelu myjącego do twarzy, nie mam porównania.
Ale ten daje radę, choćby z tego względu, że nie uczula mnie, a to już sprawa niełatwa.
Tylko chyba nie polecałabym go używać każdego dnia, bo można skórę przyzwyczaić. On jest, jak dla mnie naprawdę mocny.
Myślę, ze wszystkich kosmetyków należy używać z umiarem, a i kierować się własnym odczuciem, potrzebą.

Możesz spróbować, nic nie szkodzi. To nie są aż tak duże pieniążki, by płakać w poduszkę, jak nie podejdzie. Zawsze można kogoś obdarować, może akurat komuś innemu podejdzie Uśmiech

Sophia kochanie, a Ty masz problem z wągierkami?
Nie wiem, czy rozwijać temat bo ja np. mam i mam również sposób domowej roboty, gdzie pozbywasz się ich w 20 minut.

Niestety ten manhattan oczyszcza skórę i to ślicznie, natomiast z takimi czarnymi plamkami, głębszymi wągrami sobie nie radzi. Stąd moja propozycja przepisu na czysty nos, czoło (tam gdzie zazwyczaj zbierają się wągry) Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości