Włosy
#65

Wildwood napisał(a):Mi ostatnio wypadaly sporo wlosy,ale zaczelam brac wit a+e i z grupy b-neurovit i jest ok, wypadaja w normie. Moja mama cale zycie na blond farbuje i jej to dopiero zaczely wypadac, ale u niej jest jeszcze ten problem ze pije duzo kawy, ale jak zaczela uzupelniac magnez to wypadanie ustapilo, do tego babcina meseczka z jajka, i maska do wlosow seboradin, ale nie szampon czy odzywka bo one nic nie daja tylko maska.

Na suche to dobre sa oleje, ale to zalezy od porowatości wlosa, to co pomaga wlosom wysokoporowatym niekoniczeni musi niskoporowatym i na odwrot. Ja mam nisko i uzywam oliwy z oliwek + wycisnieta wit A+E na suche wlosy. z tym ze wlosy musza byc wolne od silikonow, bo jak wiadomo one tworza klisze na wlosie i stanowia blokade dla wchlanialnosci substancji odzywczych. Dobry tez jets olej z pszenicy na wlosy.
szczęściara, ja mam mniej więcej średnioporowate w kierunku wysoko:/ ja wiem, że robię błąd - po olejowaniu powinnam używać delikatnych szamponów, ale jakoś mam wrażenie, że mi nie domyją oleju, więc używam moich chemicznych masakierOczko ale jest ok, olejowanie i tak działa.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości