O co można pytać karty tarota?
#7

Nie wiem czy nie potrafily Oczko, ale zdarzylo mi sie juz miec rozklady, w ktorych karty unikaly odpowiedzi. Oczywiscie czesto wiele zalezy od czytajacego, od jego wiedzy, doswiadczenia czy np.energi osoby, ktorej sie wrozy. Ale rozklady bez ladu i skladu, pokazujace tylko obecna sytuacje nie sa wcale takie rzadkie jak sie wydaje.
Taka sytuacja moze nastapic, gdy np. osoba zadajaca pytanie jest zbyt pasywna w rzeczywistosci, oczekujac, ze karty pomoga jej zrealizowac plany. Pytania w stylu "czy uda mi sie napisac prace dyplomowa" naleza wlasnie do takiej kategori Oczko
Czasami tez karty unikaja odpowiedzi, gdyz osoba proszaca o wrozbe znajduje sie w fazie duzych zmian. To jest czeste zjawisko w kartach kipper, kiedy np. sygnifikator (kobieta, mezczyzna) wychodzi w rogu rozkladu, lub na samym koncu.
Karty moga tez nie udzielic jednoznacznej odpowiedzi, gdy osoba nie jest gotowa na uslyszenie prawdy. W tarocie w takich przypadkach wychodzi mi czesto kaplanka.
Mysle tez, ze trudno tutaj generalizowac. Czasami niektore rozklady, jak tutaj ktos juz napisal, nabieraja znaczenia dopiero po czasie. Niekiedy tez jak trafnie zauwazyl Usz wszystko zalezy od pytania.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości