Pozytywne myślenie
#7

Mam pewne pytanie. Większości wyda sie ono abstrakcyjne i oderwane od rzeczywistości, ale kto pyta nie błądzi Uśmiech

Jak myślicie, czy pozytywne myślenie daje człowiekowi nieogranicznone możliwości? Wiem, ze za pomocą pozytywnego myślenia i afirmacji można wyleczyć sie z chorób. Nawet jedna osoba z mojej rodziny opowiadała jak pozbyła sie bardzo poważnej komplikacji zdrowotnej za pomocą tej metody.
Przejde do sedna. Jak to może wyglądać u człowieka, który stracił na przykład ręke. Czy własną wiarą i siłą woli można w jakiś sposób zregenerować kończyne?
Wiem, ze pytanie może sie wydać dziecinne, ale skoro nasze możliwości są nieograniczone...
Co o tym sądzicie? Przecież w naszym ciele występują komórki zdolne do czegoś takiego jednak jest ich zbyt mała ilość. Trzeba by bylo zmusić ciało do produkcji tych komórek w dużych ilościach i w odpowiednim miejscu.

PS: Prosze sie ze mnie nie śmiać. Ja osobiście sądze, ze to byłoby możliwe, jednak wymagałoby to ogromnych pokładów silnej woli/pozytywnego myślenia.


Czy poczytałeś już zasoby tego działu??
Moderator Krystyna
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości