Pozytywne myślenie
#44

Adranna
Owszem, rozwój nauki to oczywista rzecz, dlatego z czasem niemożliwe staje się możliwe. Sądzę, że za jakiś czas inżynieria biomedyczna pozwoli na odtwarzanie kończyn i organów. Btw, jestem przekonany, że wielu naukowców zajmuje się tym poważnie i porządnie już teraz Ok Wiele dzieje się np. w chirurgii rekonstrukcyjnej, która coraz częściej bazuje na inżynierii tkankowej, która to z kolei wykorzystuje m.in. komórki macierzyste.


Nastek, nie odebrałem jakiegokolwiek z Twoich postów jako podważanie mojego wykształcenia Oczko Lekarze niejednokrotnie się mylili np zalecając przyjmowanie żelaza podczas infekcji bakteryjnej, bo stwierdzali spadek tego pierwiastka. Tymczasem jest on niezbędny do namnażania się drobnoustrojów i wycofanie żelaza z krwi jest sposobem obronnym organizmu. Pisząc o wykształceniu po prostu chciałem zasugerować, że nie są to moje osobiste przemyślenia, tylko ugruntowana wiedza jaką mi przekazano. Mam nadzieję, że mój sceptyczny pogląd dodaje coś do całokształtu dyskusji. W trakcie mojego, co prawda jeszcze krótkiego życia, spotkałem się z ludźmi, którzy wierzyli w cuda, niestety żadne z nich się nie doczekało... To po części też ukształtowało i wzmocniło mój pogląd na pewne kwestie. Jednocześnie nie twierdzę, że jest tylko jeden słuszny sposób myślenia czy jedyna prawda. Hmmm gdybym nie był otwartym człowiekiem na inne nurty to pewnie by mnie tu nie było. Hura Szanuję Twój punkt widzenia Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości