Bębny szamańskie - medytacja
#1

Witam,
Nie znalazłam na forum wątku o bębnach szamańskich więc piszę.Chciałam spytać czy ktoś z Was medytował przy nagraniach właśnie z takimi bębnami? Ja dziś postanowiłam to zrobić i medytacja mnie zaskoczyła,otóż zawsze jak medytowałam jedyne co odczuwałam to spokój,może miałam wrażenie,że odpływam,czasem pojawiło mi się przed oczami bardzo ostre,jasne światło i czułam ucisk przy trzecim oku. Natomiast dziś po raz pierwszy miałam coś jakby wizje,widziałam twarz śmiejących się dzieci,kobiety,która coś do mnie krzyczała ale nie słyszałam jej,widziałam jakąś blondynkę leżącą na łóżku,szamoczącą się bo była związana jakimiś pasami i pojawił mi się tunel,ciemny bardzo i jak nim tak szłam to na końcu było jasne światło,bardzo mnie ciągnęło by tam dotrzeć,czułam jakbym zapadała się,wciągała mnie tam jakaś siła i niestety nagle poczułam ,że ktoś obok mnie stoi,wystraszyłam się a to była tylko moja matka-patrzyła na mnie-też zajęcie Oczko.Przez chwilę nie mogłam dojść do siebie,miałam wrażenie jakbym była pijana. Czy możecie mi powiedzieć czy to dobre objawy medytacji?I co mógł oznaczać ten tunel?

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości