Czy[m] i jak płacić za wróżbę ?...
#14

Kulawy Byt napisał(a):wielu zapomina o tym ze ludzie przychodzacy po porady czesto naprawde maja problemy , rozpisałem sie i spociłem Lol wybaczcie Lol

Oczywiście, dlatego oszołomy, które po wejściu "pacjenta" pierwsze co to chwalą się kilkoma dyplomami na ścianie (sama mogę sobie kilka wykonać), a przy okazji robiący wodę z mózgu o karierze telewizyjnej, powinny od razu wzbudzać w nas podejrzenie szwindlu.
Jak pisałam chyba na poprzednim forum nie miałam szczęścia do wróżbitów, uwierzcie mi byłam u wielu i żadna przepowiednia nie sprawdziła się, choć znajomi byli zachwyceni wszystkim wszystko się sprawdzało, z biegiem lat utwierdziłam się w przekonaniu, że jestem jakaś mroczna istota i dlatego karty nie mówią prawdy Rotfl
Dlatego sama zainteresowałam się Tarotem by dowiedzieć się czegoś o sobie,. by móc też innym pomóc.
Jestem amatorka, początkująca, jednak kilku osobom moja interpretacja się sprawdziła, ale akurat nie brałam od nich pieniędzy, ponieważ jakoś nie uważam się za fachowca w tej dziedzinie, a poza tym fajnie jak ktoś jest zadowolony Oczko

Obecnie pracuję nad interpretacją kart, choć mam wiele pytań, wiele w moim życiu jest zagadek nie chodzę do "wróżek", bo i tak mnie karty nie chcą mówić.
Oczywiście jednak uważam, że o ile jest taka możliwość powinno się choć przysłowiowy grosik brać za wróżbę, jednak prawdziwi tarociści/tarocistki jeśli chcą komuś bezpłatnie pomóc, to pomagają, a nie windują ceny.

tarot.marsylski napisał(a):płacić trzeba ale
Cytat:I co przy okazji sądzicie o "wspaniałych wróżkach" typu "bez limitu za 1,20 zł" ?
te osoby się nie szanują :|

Przepraszam, ale nie wierzę w taki przekaz...
Widziałam raz ofertę pracy, gdybym wtedy miała choć ogólnikowe pojęcie o tarocie mogłabym zatrudnić się jako "wróżka przez telefon", polegało to na wypisywaniu co mi ślina na język przyniesie, byle podtrzymywać klimat Tarota, właśnie za 1,20 Shock

Dla mnie najbardziej wiarygodnym jest osoba, do której idziemy, mówimy że mamy krucho z kasą, ale potrzebujemy pomocy, a ona bez zbędnych ceregieli stawia karty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości