Czy[m] i jak płacić za wróżbę ?...
#22

ja jestem jeszcze na etapie ze nikomu nie odmówilam wrozby za darmo , robie to z radoscia , ze moge komus pomoc , choc wesprzec w trudnych chwilach
mam nadzieje , ze nigdy mi to nie minie :thanks:
poniewaz caly czas uwazam , ze jeszcze sie ucze przyjmuje zaplate jezeli ktos prosi by wziasc :sarcastic:
wiem wiem ale tak czesto jest ....
o dziwo - mysle , ze ludzie wyczuwaja instynktownie nasze nastawienie czy robimy to z pasja, checia niesienia pomocy czy jest to li tylko sposob na zarabianie pieniedzy
wlasnie wczoraj sie dowiedzialam bedac u swojej fryzjerki jak ona wycenia moje wrozenie Rotfl
bylam przekonana, ze za stawienie kart podczas farbowania wlosow ( trwa to u mnie dlugo bo mam wlosy do pasa ) i robimy to co 4 tygodnie od kilku lat - na pytanie ile placic ja zawsze odpowiadalam , ze nie trzeba Lol
myslalam ze ona zaokragla koncowke no powiedzmy jakies 30 pln :geek:
uslyszalam wczoraj cene dla klientki za taka usluge jak dla mnie - moi drodzy , bylam bardzo uczciwie traktowana :oops: , kilkakrotnie wiecej cenila moje wrozenie niz ja podalam wyzej :yes:
tak wiec uwazam , ze doceni sie nasze staranie jezeli jestesmy wiarygodni
oczywiscie wspaniale opisala to goya , rozumiem i zgadzam sie z tym - szacunek pelny !!! nie mozna dac sie zwariować !!!
ale tez mowienie o tych" energiach "za wrozby uwazam za przesadzone ...
wiecej... zawsze wierze ze dajac cos od siebie zwroci sie to nam x 2 , a zrobienie czegos zlego obroci sie przeciw nam z wieksza sila
ja nie czuje absolutnie tego brzemienia czyichs problemow na swoich barkach po wrozeniu Nono ....ale gdybym odmowila komus wrozenia to bym dopiero poczula wyrzuty sumienia :sarcastic:
oczywiście nie chodzi mi o to , ze odmawiam komuś w danej chwili bo nie mogę tylko przesuwam np. na następny dzień
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości