Gabinet Reiki- EvaH.L.

(24-03-2017, 20:08)EvaHL napisał(a):  
(24-03-2017, 18:04)Kate napisał(a):  WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech

9 Rok czy to Osobisty, czy to numerologiczny, to świetny czas na wszelkie oczyszczanie z negatywnej energii. Energii którą zebraliśmy w tym życiu , w tym wcieleniu . To również doskonały czas na zerwanie z przysięgami z poprzednich wcieleń ...
Ale wracając do Reiki - tak oczyszczam z negatywnej energii , bez względu na to w jakim okresie numerologicznym jest osoba zainteresowana , generalnie by wprowadzać zmiany w swoim życiu należy zacząć od oczyszczania swojej energii - to taka podstawa , fundament ...
Czy ona jest podobna do "energii czyszczącej roku 9" ? Reiki jest lepsze .
Dlaczego ??? bo robi wszystko dla najwyższego Twojego dobra , robi tak byś z jak najmniejszymi negatywnymi konsekwencjami "prostowała" swoje życie, czyści Twoje życie z negatywnych ludzi w zamian podsyła Ludzi pomocnych ..
Natomiast 9-ty Rok , jak zaniedbałaś swoje sprawy, jak uciekałaś przed problemem, to 9-ty Rok wywlecze Ci to na światło dzienne i da strzał w przysłowiowy "pysk" ...

Dlatego jeśli zbliżasz się do 9-tego Roku , to dobrze jest wykonać Zabiegi Reiki Intencyjne, czyli uzdrawiające Twoją przeszłość tak, by maksymalnie zminimalizować negatywne konsekwencje, które byłyby odczuwalne, wówczas ten przysłowiowy "strzał w pysk" będzie minimalny lub od razu zjawią się pomocni ludzie by rozwiązać Twój problem  ...

Dziękuję za odpowiedź Uśmiech tak zbliżam się do 9 tego roku.Jednak przyznam szczerze ze obawiam się Reiki, mam przeczucie ze mogę dość zle na nią zareagować i odczuwać dyskomfortUśmiech myślę że mam sporo w sobie negatywnej energii która nagromadzila się przez lata ale boję się zaryzykowac Uśmiech czy można to jakoś sprawdzić i ocenić czy takie oczyszczanie jest potrzebne?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości