Gabinet Reiki- EvaH.L.

(28-03-2017, 09:03)EvaHL napisał(a):  ... źle zareagować ??? ale w jakim sensie ??
że może pojawić się ból głowy ???, że może na kilka dni zmienić się zapach moczu itp.
że Twoje otoczenie przetasuje się z niepożądanych i szkodzących Tobie ludzi ... to wówczas oczyszcza się organizm z tego całego syfu energetycznego ...
ale chyba lepiej się poddać oczyszczeniu , niż dalej udawać że wszystko ok i jednocześnie udawać , że jest się PRAWie zadowolonym z jakości swojego życia ...

Energia Reiki nie robi krzywdy , nie ma skutków ubocznych , jest bezpieczną energią którą pobierają kobiety w ciąży, nienarodzone dzieci , osoby starsze, zwierzęta ...
obecnie prócz wielu  "zwykłych " Reikowych zabiegów ,   mam Pana ciężko poparzonego który leży na oparzeniówce Gryficach ...

Czy mogę sprawdzić bez zabiegu czy potrzebne jest oczyszczenie ??? - tak mogę
ale sama przecież mówisz że masz nagromadzone wiele negatywnej energii ...
w takim przypadku Twoje czakry nie pracują poprawnie , a one odpowiadają za Twoje zdrowie, życie, uczucia, pracę , powodzenie, bezpieczeństwo ...

mówiąc bardziej obrazowo, to obecnie na zabłocone, brudne ciało ubierasz czyste pachnące ubranie i łudzisz się że od tego
Twoje ciało stanie się czyste .... no nie , bez kąpieli ( czyli oczyszczania) się nie obejdzie , Twoje ciało będzie coraz bardziej lepkie
i będzie przyciągać i przyklejać się do niego coraz więcej tego brudu ...

decyzja należy do Ciebie Uśmiech

Bardzo dziekuję za taka obszerna odpowiedz i poswiecony czas :UśmiechChyba zdecyduje sie :Uśmiechmiałam troche obaw ale widze ze nie ma sie czego bac Uśmiechpotrzebuje kilka dni na przemyslenie sprawy,jak bede pewna swojej decyzji bede sie kontaktowacUśmiech jeszcze raz dziekuje za odpowiedz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości