Gabinet Reiki- EvaH.L.

bardzo proszę :Uśmiech

a poniżej wkleję wiadomość jaka dostałam w nocy na messenger w sprawie mojego pacjenta , który w piątek uległa znacznemu poparzeniu ,
znalazł się na oparzeniówce i zabiegi Reiki rozpoczęte natychmiast ...  - to tylko dowód, że Reiki działa na każdej płaszczyźnie życia ...

" Witaj kochana! W nocy mama wysłała mi wiadomość o Patryku. Jest o wiele lepiej. Wstaje, a nawet robi sobie małe spacery po oddziale. Rzęsy i broda zaczyna odrastac..Mój brat z żona pojechali go odwiedzić. Jak się okazuje Patryk powiedział, ze od samego początku zaczął czuć dreszcze po całym ciele i zimny pot i tak kilka razy dziennie przez jakiś czas..na pewno podczas gdy Ty robisz dla niego zabieg. A jak on miewa się energetycznie? W szpitalu lekarze i pielęgniarki są zaskoczeni bo mówią, ze rano bardzo szybko mu się goja i z dnia na dzień widać ta poprawę a w jego przypadku jest to mowa o ogromnej poprawie.. "  


Magicznego dnia Wam życzę ,
a mojemu podopiecznemu Patrykowi, by jego organizm w dalszym ciągu tak błyskawicznie się regenerował Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating

PS. przepraszam że nie udzielam się w innych tematach , ale muszę już znikać na kolejne Zabiegi Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości