Gabinet Reiki- EvaH.L.

mama33 napisał(a):Długo zastanawiałam się co tu napisać. Jesteśmy z córeczką po tygodniowej serii zabiegów. W trakcie trwania zabiegów czułam się tak jakby czołg po mnie przejechał, byłam skołowana i rozbita. Natomiast teraz jest super. W końcu chce się żyć. Jestem w dość trudnym momencie swojego życia i dzięki P. Evie mam duużo siły, energii i wiary, że uda mi się pokonać trudności. Wszystko w końcu się układa, zaczyna do siebie pasować, iść właściwym torem. Chyba wiecie o co mi chodzi.
Dzięki wielkie
PS. Jesteśmy po wizycie kontrolnej z moją córeczką. Operacja się udała, mięśnie ładnie pracują.
Byliśmy też na kontroli u p. rehabilitantki. Mała robi super postępy, aż pani stwierdziła, żebyśmy "w te upały, jej tak nie męczyli". A my właśnie przez te upały trochę jej odpuściliśmy ćwiczenia, ale pani nam nie uwierzyła.
W końcu chce się żyć

mama33 to bardzo dobre informacje !!! cieszę się bardzo UśmiechUśmiech
może warto by było powtórzyć zabiegi dla małej Uśmiech
ela29 napisał(a):Witam
Bardzo dziękuję za poświęcony czas--zabiegi Reiki. Nie wiem czy to normalne po zabiegach ale ostatnio chce mi się stale płakać. Raczej jestem twardą osobą z natury. Odkąd straciłam pracę czyli już ponad trzy miesiące nie zdarzyło mi się uronić ani jednej łzy a teraz jakby wychodziło ze mnie ta "bezsilność poszukiwań". Ogólnie czuję się lepiej po tych zabiegach. Mam nadzieję, że zacznę myśleć bardziej pozytywnie z czasem..
Jeszcze raz serdecznie dziękuję
P.S Jak często można takie zabiegi powtarzać?
ela29 - Energia Reiki odblokowała w Tobie emocje, które głęboko chowałaś , dobrze jest sobie czasami popłakać wówczas te negatywne energie z nas wychodzą, oczyszczamy się ..
i tak tez się stało u Ciebie..
niech Energia Reiki zamiesza teraz pozytywnie w Twoim życiu Uśmiech

Co do częstotliwości zabiegów, to wszystko zależy od Ciebie.. jeśli chcesz w dalszym ciągu poddać się zabiegom Reiki - zapraszam
Jednak na tym forum, w moim Gabinecie Reikowym , z uwagi iż są to zabiegi bezpłatne, kolejne zabiegi bezpłatne można pobrać po 7 miesiącach - licząc od ostatniego zabiegu Buźki
Eteacher napisał(a):Witaj Ewo!
Chciałabym powiedzieć, Ci że ten zabieg intencyjny sprawił jakiś cud. Cała sprawa z rekrutacją w Dubaju zakończyła się sukcesem! Tak szybko tam zadziałali, że aż się zdziwiłam. JAKIS NORMALNIE REKORD PADŁ, BY TAK SZYBKO PRZYSZŁA ODPOWIEDŹ! Super, bardzo się cieszę. Wkrótce się do Ciebie odezwę. Pozdrawiam i całuję <3 Buźki
cieszę się , cieszę się wraz z Tobą Buziak
ale pięknie !!!
w takim układzie czekam na kontakt Eteacher
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości