Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#1

Cytat Dnia
Moim największym bogactwem jest głęboki spokój, z jakim podejmuję wysiłek i zdobywam to, czego świat nie może mi odebrać.
Johann Wolfgang Goethe
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRdDkLJMM-tB2TccLQUMCQ...8fhBwavr3I]
Witam ja ,tez postanowiłam założyć pamietniczek. No ciekawe co z tego wyjdzie.
Moje karty na dzisiaj to Rycerz denarów ,co robić, Gwiazda,czego nie robic As miczy
Cóz mogę powiedzieć o tym dniu jak narazie wszystko się potwierdza ,czytam pisze ,przygotowuje dzieło artystyczne ,o którym powiem za chwile,Moze ktoś z Was również podobne stworzy.Tarocik niedawno swoje umieścił w swoim pamietniczku.Co robic mieć nadzieje...,Czego nie robic nie odcinać się ...

No to powiem o co chodzi z tym dziełem artystcznym.Dziś z rana dosalam SMS od Teresy Zembrzuskiej.Jestem pewna ,że się nie obrazi za umieszczenie jego treści w moim pamiętniczku .Oto jego treść:"W dniu 03.04.od godziny 16,33 Kleić należy mapę marzeń skarbów .Pozdrawiam Teresa"
Dzięki Tereniu za przypomnienie  Rotfl .Zapomniałam o tej dacie.Poprzednia mapa marzeń mi się sprawdziła.Oczywiście można mapę marzeń robic w każdy inny dzień,ale lepiej kiedy  zrobimy to w pierwszym dniu nowiu po przesileniu wiosny.Jak wykonać rytuał
Można wybrać zdjęcia z czasopism i pocztówek , które obrazują Wasze  marzenia. Może to byc para zakochanych, upragniony samochód albo rower , roześmiane dzieci , niemowlę , miejsce pracy ,np swoje zdjęcie ,kiedy byliśmy w dobrej formie psychofizycznej  ,wymarzone studia  itd.Wszystko to, o czym marzymy , a wydaje nam się nie do zdobycia . Marzenia mogą dotyczyć wszystkiego spraw materialnych i duchowych, miłości, zdrowia, kariery.  Z tych zdjęć w ciągu doby – od godz. 16.33 .03 kwietnia kwietnia do godz. 16,33 .07.kwietnia  –można zrobić  obrazek techniką kolażu ,a można tez narysować ,czy na malować. To tylko od Was zalezy jak będzie wyglądała wasza mapa. Można kartkę podzielić  na tematy, np. po lewej praca, pośrodku miłość, a z prawej nowy dom. Ja wykorzystuję  kwadrat bagua wg feng shui .Tak naprawdę od Was zależy jak ona będzie  wyglądać .Dodatkowo piszemy słowa mocy (np. niech się stanie!) i afirmacje np.Jestem zdrowa,jestem w dobrej kondycji psychowfizycznej.  Jestem kochana itd .Przy tworzeniu mapy nalezy zapalic dwie białe świeczki i kadzidełko. Najlepsze jest z drzewa sandałowego, ma ono dobry wpływ na podświadomość. Sa dwie szkoły, które mowia jak przechowywac mapę .Jedna ,ze należy ja zawiesic  w swoim pokoju i  spozierać na nia ,Druga ,ukończoną mapę  nalezy schować , a potem każdego ranka i przed zaśnięciem wyjmować i ogladac .Ja umieszczam w swojej sypialni.No to tyle wiedźmy i wiedźminy co miałam do powiedzenia ,kto ma z Was ochote zapraszam do jej robienia .Uwierzcie , marzenia naprawdę się spełniają. Rotfl

To tyle co chcialam dzis napisac ,moze na koniec jeszcze to:


Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.
— Paulo Coelho
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości