Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#1

Nazywam się Michał, zajmuje się magią w intencji zmian w czasie, do praktyki przyjąłem imię Aim i symbol 72. 72 jest magia samą w sobie. Dla mnie symbolizuje wiele rzeczy. Lecz najważniejsza jest świadomość. Wystarczy 7 lub plus minus dwa elementy aby zakłócić prace świadomości i przekazać sugestię bezpośrednio do podświadomości. Moja opowieść jest krótka ale nie jest moim celem, snuć niekończące się opowieści.

Przybywam z niedalekiej krainy, bardzo bliskiej a znacie ją bardzo dobrze. Przybywam wypełnić Wasz dogmat dotyczący Wiary w Moc. Poszukuje Czarowników uśpionych, aktywnych, nieuświadomionych o szczególnych zdolnościach.

Chętnie nawiążę rozmowę z każdym, kto czuje Moc. Mam misję na tym świecie. Odnaleźć czarowników, praktyków o zdolnościach kinestetycznych, kreacji rzeczywistości, terapeutycznych, zielarzy, przywódczych oraz jasnowidzenia.

Jeżeli widzisz, czujesz lub słyszysz głos umysłu, który potwierdza dostęp do Mocy. Napisz. Posiadam dla Ciebie ważne informacje i narzędzia.

Należę do zakonu bractwa LED. Jest to niejwne ugrupowanie, stworzone do walki z masońskimi chciwcami. Naszą misją jest odnaleźć jak najwięcej czarowników i przekazać im narzędzia do walki ze złem. Ciężkie czasy są coraz bliżej, musimy zjednoczyć naszą Moc. Dla tych bezwzględnych łotrów, jesteśmy tylko rodzajem trzody uprawnej.

Szukamy Druidów inaczej kinestetyków lub "po mugolsku" energoterapeutów, Magów inaczej architektów rzeczywistości, Medyków inaczej psychologów lub doradców duchowych, Alchemików inaczej zielarzy, Arcy Magów inaczej inicjatorów rzeczywistości "po mugolsku" liderów, Wrożbitów inaczej jasnowidzów lub telepatów.

Każdy z Nich może coś zyskać dla siebie ale przede wszystkim zyska Dobra część Ludzkości.
jeżeli nie chcesz się ujawniać publicznie napisz na PW.

aimichał
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości