Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#46

Szukam ciekawych osób podobnych do mnie. Zajmuję się szeroko rozumiana magią. Uprawiam rośliny o szczególnych właściwościach. Mam dostęp do ziół z pierwszej ręki, które w większej części hoduję w swojej szklarni pod Wyszkowem.

Moja przygoda rozpoczyna się gdy miałem naście lat. Od zawsze fascynował mnie Ludzki Umysł. Nawet kierunek studiów udało mi się wybrać związany z moimi zainteresowaniami. Skończyłem filozofię w 2003 roku.

Z czasem, gdy wszystkich lepiej poznałem, wszedłem w posiadanie pewnej wiedzy, jej źródło to zbiór średniowiecznych manuskryptów łacińskich ocalałych po św. inkwizycji. Przełożonych i opisanych w książce wydanej przez filipińską organizację, zrzeszającą czarowników z całego świata, w 1975 roku.

Posiadamy dużo testów, większość po łacinie. niektóre po angielsku i znaczna część w języku polskim w formie przetłumaczonych i zinterpretowanych tekstów.

Jeżeli znasz kogoś kto mógłby nam pomóc w odtworzeniu tamtej księgi z tych materiałów byłbym wdzięczny za kontakt.

Teksty w większości zawierają, różnego rodzaju symbole, łacińskie nazwy połączone z Runami, przepowiednie, składniki różnego rodzaju, receptury, rysunki amuletów i talizmanów, właściwości minerałów, rodzaje energii i wiele innych.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości