Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#50

Sephinroth napisał(a):Witaj.

aimichal napisał(a):Nie wiem dlaczego jesteś pełny obaw. Narzędziem jest wiedza, przeznaczona dla wyjątkowej Osoby, której szukam. Jeżeli pytasz co my tam uprawiamy. Głównie rośliny. Zbieramy je, umagiczniam i wykorzystujemy w celu dostępu do Mocy. Nic nadzwyczajnego ale cudownego.

Chyba za pomocą różdżki Rotfl
I tłumaczenie magicznych słów "po mugolsku". Czy Twoje stowarzyszenie to fanklub J.K. Rowling na innym poziomie? Myśli

Jeżeli czujesz, że to Ciebie szukam napisz mi to. Nie mam zamiaru wciągać kogo kolwiek do swojej grupy, jeżeli o to Ci chodzi. Chcę porozmawiać z kimś kto ma doświadczenie. Mój rozmówca musi mnie rozumieć.

aimichal napisał(a):Uśmiech Ignorancja jest słabą tarczą.

Masz jakieś pytania, możesz je zadać. Nie rozumiesz, widocznie nie jest Ci to pisane. Bóg przy Tobie przyjacielu.

Ja mam pytanie. Czy lubisz Nietzchego? Uśmiech
Lubię.
Nitzche nie żyje.

aimichal napisał(a):Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.

Czyżby ktoś tu pozjadał wszystkie rozumy? Chętnie porozmawiam, lub zapoznam się z Twoim punktem widzenia. Doprecyzuj tylko, na temat którego bóstwa masz tak rozległą wiedzę.


Jest jeden Bóg.


aimichal napisał(a):To tarot wskazał mi kierunek moich poszukiwań i skierował moją uwagę na internet.

Może nie chodziło o to forum Myśli

Być może, karty natomiast mówią co innego.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości