partnerski portret
#1

Nie wiem czy dobrze obliczyłam , prosze o pomoc ewnetualnie Prosi


--------------JA---------------------------------------------------------------------------------------ON
VI ------- IV ------ XIX ___________________________________________________II------- IV------- XX
------X ------- I ----------- VII ________________________________________________VI-------- II ----------IV
-----------XI__________________________________________________________________VIII
-------------- XV ____________________________________________________________________ XII


(1) pocz.związku = VI+ II = VIII MOC-----------------(2) rozwój zw. IV+iV = VIII MOC ---------------------------(3) etap końcowy XIX+XX = 39-22= XVII GWIAZDA

---(4) trudnosci i zaburz X+VI =XVI WIEŻA ----(5) wspolne plany i dążenia I+II = III CESARZOWA---(7) po co ludzie sie spotkali VII+IV=XI SPRAWIEDLIWOŚĆ

-------------------------------------------------------(6) jak zwi. bedzie sie rozwijał XI+ VIII = XIX SŁOŃCE

-------------------------------------------------------(8) jak to zadanie wypełnic XV + XII = 27-22= V PAPIEŻ


bardzo prosze o podpowiedzi bo teraz mam dylemat , czy w tym portercie MOC to 8 a SPRAWIEDLIWOSC 11
oceniąjc zwiazek uznałabym ze 1 etap i rozwoj MOC (chemia była/jest , przyciaganie no i duzo odwagi, cierpliwosci anielskiej )
ale widziałam u innych osób w portretach , ze zaznaczało sie pozycje (o) jakby odwrócona karta domysliłam sie, ze były one tam gdzie od sumy liczy wysokiej (przekraczajacej 22) nalezałoby odjac 22 , czy słusznie zauwazyłam czy cos pokręciłąm ?

dziękuje Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości