Gabinet dietetyczny Bodymindspirit
#49

bodymindspirit napisał(a):Wildwood, tylko mnie źle nie zrozum. Węglowodany złożone poza ostatnim posiłkiem są konieczne w każdym posiłku. Więc również na śniadanie. Natomiast błędem jest jedzenie samych węglowodanów na śniadanie, bez źródeł białka, ponieważ pozbawiasz się budulca wtedy kiedy jest bardzo potrzebny.

Ok rozumiem, ale myslalam tez ze orzechy to tez zrodlo bialka, moze nie sezam ale arachidy. Jak sie ogarne finansowo i zrobie testy to chyba odwiedze dietetyka zebby mi ustalił co mam jesc prz takich alergiach bo samemu nie ma sensu chyba.

Wronka87 napisał(a):WIldwod a próbwalas je smarować olejem kokosowym ?

Wronka probowalam wszystkiego, nawet juz z desperacji oliwa z oliwek, a oprocz tego olejami: kokosowym, arganowy, pszenicznym i z awokado, niestety ten kokosowy jest najgorszy, chyba wogole nie nawilza, argan najlepszy do twarzy (ten z organique), a do ciała pszeniczny. Wyprobuje też jajoba. Ostatnio dermatolog powiedzala, ze oleje maja tak naprawde słaba wchłanialnosc i zebym ich nie stosowala, moge ich uzywac do demakijazu... A pani w sklepie organiqu poradzila zebym oleje stosowala na mokrą skóre... Ja jednak trzymam sie tego na co moja skora reaguje najlepiej
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości